Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Kolejne nowości na Redlog.pl!

Kolejne nowości na Redlog.pl!

Przyszedł czas na kolejne nowości serwisu Redlog.pl. Idąc w kierunku wszelkich oczekiwań Czytelników, oraz wszystkich fanów Manchesteru United w sieci możemy pochwalić się drugą z kolei – zaraz po mobile.redlog.pl – internetową usługą naszego serwisu. Tym razem przyszło nam wzmocnić prawdziwą siłę internetu, jaką bez wątpienia jest możliwość szperania i wyszukiwania najróżniejszych rzeczy. Trzeba zaznaczyć, że to zdecydowanie nie koniec pomysłów i niespodzianek z naszej strony. Po więcej informacji zapraszamy do dalszej części tego wpisu.

Dziś oddajemy do Waszej dyspozycji specjalną wyszukiwarkę internetową, dzięki której prosto i szybko będzie można wyszukać informacje na temat Manchesteru United. Korzystając z systemu Google mamy pewność, że jakość przeszukiwania stron internetowych stoi na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy również o to, aby nasza wyszukiwarka korzystała tylko i wyłącznie z pewnych źródeł. Nasz system działa w dwóch kategoriach – można szukać tylko i wyłącznie w Polsce, oraz za granią – wszystko zależy od upodobań użytkownika. Jeżeli tylko chcesz znaleźć jakiekolwiek informacje, nowości, wpisy lub cokolwiek innego związanego z zespołem sir Alexa Fergusona – od teraz możesz to robić szybciej i prościej! Dzięki naszemu filtrowi masz pewność, iż wyniki wyszukiwania będą w pełni satysfakcjonujące. Zero niepotrzebnych stron i męczenia się z tysiącami witryn o zupełnie innej tematyce, które nie wiedzieć czemu pojawiają się czasem w tego typu wyszukiwarkach. Nasza wyszukiwarka może być także dodatkową pomocą dla wszystkich newsmanów oraz felietonistów. Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z naszej usługi!

Zapraszamy

Korzystając z okazji przypominam, iż każdy z Was może stać się jednym z autorów naszego bloga sportowego. Aby to uczynić wystarczy wysłać nam tekst swojego autorstwa, używając do tego specjalnego formularza. Szczególną uwagę powinni przykuć tutaj przyszli studenci dziennikarstwa sportowego. Praca w młodym, kreatywnym oraz bardzo wymagającym zespole z pewnością dobrze odbije się na przyszłej pracy na studiach. Na koniec przypominamy o dzisiejszym meczu; jeżeli z jakiegoś powodu będziesz w stanie oglądać go na żywo, zachęcamy do rejestracji w naszej mobilnej relacji SMS. Wszelkie opinie oraz sugestie związane z naszymi witrynami mile widziane w komentarzach. Do usłyszenia!

Przewiń na górę strony