Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Zaczynamy

Zaczynamy

Już od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem stworzenia czegoś nowego. W związku z rosnącą rolą dziennikarstwa obywatelskiego, blogów postanowiliśmy stworzyć coś takiego. Wiemy, że słowo blog może się, Wam drodzy czytelnicy, źle kojarzyć – wystarczy tylko pomyśleć o tych różowych blogaskach nastolatek. Jednak na samym początku warto zaznaczyć, że Redlog.pl jest czymś całkowicie odmiennym.

Tematyka

Jak zapewne domyślacie się na Redlogu będą poruszane tematy powiązane z Manchesterem United. Nie znajdziecie tutaj jednak newsów, a opinie i przemyślenia autorów. Wielokrotnie otrzymywaliśmy informacje od użytkowników wielu serwisów, że właśnie tego im brakuje – dlatego postanowiliśmy stworzyć Redloga. Warto zaznaczyć, że każdy internauta może tutaj skomentować i ocenić tekst bez potrzeby rejestrowania czy logowania.

Sprawy techniczne

Jak już wcześniej napisałem chcieliśmy, aby Redlog był łatwo dostępny dla każdego internauty, dlatego też znajdziecie tutaj wiele ciekawych funkcji, które ułatwią Wam korzystanie z tego serwisu. A mam tutaj na myśli:

  • system tagów oraz kategorii
  • możliwość oceniania każdego wpisu w skali 1-5
  • kanały rss
  • możliwość szybkiego dodania wpisu do każdego serwisu typu del.icio.us czy Wykop.pl itd.
  • trackback
  • ranking najwyżej i najczęściej komentowanych wpisów

Niektórych może także zdziwić wygląd strony, który znacząco odbiega od standardów. Jest to jednak zabieg zamierzony ponieważ tutaj najważniejsza jest jak najlepsza treść.

Jeżeli chcecie się z nami skontaktować skorzystajcie z formularza kontaktowego.

Pozdrawiamy i życzymy miłej lektury!

Przewiń na górę strony