Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Bitwy Kibiców – gra dla prawdziwych fanów

Bitwy Kibiców – gra dla prawdziwych fanów

Dla każdego z nas, fanów piłki nożnej, czas, w którym swój mecz rozgrywa nasz ulubiony klub, jest czasem świętym. Jesteśmy gotowi zedrzeć gardła, by tylko pomóc naszemu zespołowi. Teraz możesz wesprzeć swoją drużynę w inny sposób. Wystarczy, że weźmiesz udział w Bitwach Kibiców!

Bitwy Kibiców cieszyły się w ostatnich latach wielką popularnością. Kolejne modyfikacje zasad tej zabawy czyniły ją stale lepszą i atrakcyjniejszą. Teraz, niedługo po starcie nowej odsłony portalu, ruszyła kolejna edycja „Beki” – rozgrywki, w której zwyciężają tylko najwytrwalsi.

Zasady tej gry są bardzo proste. Każdy użytkownik ma prawo oddania dwóch głosów na wybrany zespół raz na 10 minut. Po fazie eliminacji, drużyny podzielone zostaną na dwie ligi, w których toczyć się będzie rywalizacja.

Każdy głos oznacza jeden punkt dla danej drużyny. Zespół, który po 30. kolejkach będzie miał najwięcej zwycięstw w pierwszej lidze, wygrywa całe rozgrywki. Co ważne, nie musisz głosować cały czas na ten sam klub. Jedynym Twoim ograniczeniem jest czas dziesięciu minut – gdy zwycięstwo Twojego zespołu będzie więc już pewne, możesz głosować na teamy walczące z drużynami najbardziej przez Ciebie znienawidzonymi. Można też zawierać sojusze z innymi uczestnikami zabawy, którzy w zamian za głosowanie na ich ekipę w konkretnym meczu, w innym głosować będą na Twoją.

W stu procentach nowoczesny system wykrywania oszustw sprawił, że rozgrywka będzie toczona w duchu fair play. Przyszykuj zatem swoją myszkę na gorące temperatury i emocje do późnych godzin nocnych. Wspieraj swój zespół i pokaż wszystkim, który klub jest najlepszy na świecie!

Szczegóły: http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow

Przewiń na górę strony