Nie przegap
Strona główna / Wywiady / Ćwierć wieku Fergusona – fani i piłkarze oddają hołd
Ćwierć wieku Fergusona – fani i piłkarze oddają hołd

Ćwierć wieku Fergusona – fani i piłkarze oddają hołd

Bieżący weekend jest dla fanów Czerwonych Diabłów szczególnym. Na stare śmieci, acz w nowych barwach, wracają dwaj wychowankowie – John O’Shea i Wes Brown. Jednak nawet to wydarzenie ma się nijak do rocznicy objęcia przez Alexa Fergusona sterów w Manchesterze United. Panie i Panowie, to już ćwierć wieku!

Z tej okazji nasi partnerzy z Betfair przeprowadzili wywiad z dwoma legendami klubu z Old Trafford – Dennisem Irwinem i Garym Pallisterem. Co po wielu latach spędzonych najpierw w United następnie obserwując poczynania Diabłów powiedzieli dwaj sławni Byrtyjczycy?


Warto też wspomnieć o innej ciekawej inicjatywie. Fani z Manchester United Supporters Trust prowadzą akcję zbierania wpisów kibiców z całego świata do specjalnej książki z podziękowaniami i życzeniami, która zostanie przekazana Sir Alexowi wraz z końcem sezonu 2011/2012. Zachęcamy do dołożenia swojej cegiełki w tym wielkim dziele!


Na pewno nie zabraknie wzniosłych chwil podczas dzisiejszego spotkania z Sunderlandem. Z pewnością hołd Sir Alexowi złożą nie tylko obecni piłkarze United, ale także jego byli podopieczni z drużyny przyjezdnej, w tym trener Czarnych Kotów, niegdysiejszy kapitan Red Devils – Steve Bruce. Mamy nadzieję graniczącą z pewnością, że kibice również staną na wysokości zadania – na Old Trafford już wisi okolicznościowy baner.

Old Trafford gotowe na wielką rocznicę


Oh, every single one of us,
Loves Alex Ferguson,
Loves Alex Ferguson,
Loves Alex Ferguson

Przewiń na górę strony