Strona główna / Liga Mistrzów / Bramki z meczu AS Roma – Manchester United

Bramki z meczu AS Roma – Manchester United

Po wysokim zwycięstwie nad Derby County, Czerwone Diabły w pół-rezerwowym składzie wyjechały do Włoch na potyczkę z AS Romą. Mimo, iż mecz był o tzw. „pietruszkę” młodzi zawodnicy włożyli w nie sporo sił i serca, remisując z gospodarzami 1-1. Zapraszam Was do obejrzenia jak padały bramki w tym spotkaniu.

Totti! Spalony!

Można powiedzieć, że pierwszy gol padł już w 10 minucie gry. Francesco Totti miał – można by rzec – nieszczęście w szczęściu. Wprawdzie pokonał on Tomasza Kuszczaka, lecz wcześniej dał się złapać na spalonym.

Piqueeeee! 1:0!

Prowadzenie jako pierwsze uzyskały Czerwone Diabły. W 35 minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego wspaniale wykorzystał Gerrard Pique, zdobywając swoją drugą bramkę w LM. Młody Hiszpan ładnie uderzył futbolówkę głową i piłka wpadła do bramki.

Mancini i 1-1

Niestety w 71 minucie spotkania Roma zdołała wyrównać. A wszystko to za sprawą Manciniego, który najpierw ograł Browna, a następnie popisał się precyzyjnym strzałem, nie dając Tomaszowi Kuszczakowi żadnych szans na obronę.

Oczywiście remis cieszy – szczególnie jeżeli grało się w tak rezerwowym składzie. Jeszcze bardziej cieszy, iż młodzi zawodnicy pokazali swoje umiejętności i charakter. Nie pozostaje nam, więc nic innego jak czekać na kolejne spotkanie i ściskać mocno kciuki za naszych ulubieńców. A następna potyczka już niedługo – 16 grudnia na Anfield Road z Liverpoolem.