Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Boss gotowy na mecz z Realem
Boss gotowy na mecz z Realem

Boss gotowy na mecz z Realem

David Moyes uważa, że środowe stracie będzie miało duże znaczenie dla zespołu. Po zdobyciu 4 punktów w pierwszych dwóch spotkaniach fazy grupowej zwycięstwo przeciwko Realowi Sociedad znacząco przybliżyłoby zespół z Manchesteru do awansu.

Myślę, że ten mecz jest dla nas bardzo istotny. Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby nam zająć mocną pozycję w grupie. Musimy wyjść na murawę, skorzystać z atutu własnego boiska i zdobyć komplet punktów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i już na początku rozgrywek będziemy mieli silną pozycję.

W ten weekend przeciwnicy Czerwonych Diabłów odnieśli zwycięstwo w imponującym stylu, chociaż należy w tym miejscu wspomnieć, że to dopiero 3 triumf hiszpańskiego zespołu we wszystkich rozgrywkach, w których biorą udział.

Myślę, że odzyskali równowagę po odejściu ich najlepszego zawodnika z ubiegłego roku [Asiera Illarramendiego] do Realu Madryt.  Może nie zaczęli sezonu tak dobrze jak planowali ale wiem, że mieli też sporo pecha w spotkaniu przeciwko Bayerowi, które pechowo przegrali w ostatnich minutach, po stałym fragmencie gry, teraz pewnie mają nadzieję, że uda im się wrócić na właściwe tory. My jednak musimy profesjonalnie wykonać swoją robotę i zgarnąć komplet punktów.

Przewiń na górę strony