Strona główna / Aktualności / Rafael czeka na mecz z Hiszpanami
Rafael czeka na mecz z Hiszpanami

Obrońca Manchesteru United oczekuje, że w środę już od pierwszych minut cała drużyna spróbuje przejąć inicjatywę w spotkaniu. Brazylijczyk przyznaje też, że zespół jest skoncentrowany na swoim celu jakim jest przejście do kolejnej fazy rozgrywek.

Aktualnie Czerwone Diabły zajmują 2 miejsce w grupie. Prowadzi Szachtar Donieck, który wprawdzie ma tyle samo punktów co drużyna z Manchesteru jednak może się pochwalić lepszą różnicą bramek. Jak do tej pory podopieczni Davida Moyesa różnie spisują się w krajowych rozgrywkach ale jeżeli chodzi o dyspozycję w Europie wszystko jest w jak najlepszym porządku. W pierwszym meczu zespół odniósł wysokie zwycięstwo nad Bayerem Leverkusen 4-2, a w drugim spotkaniu piłkarze zdobyli ważny punkt remisując na wyjeździe z Szachtarem.

Dobrze się spisujemy w rozgrywkach Champions League. Wszyscy byliśmy zadowoleni z meczu przeciwko Bayerowi. Ważne też było odniesienie korzystnego wyniku na Ukrainie i udało nam się tego dokonać. Póki co gramy naprawdę dobry futbol i chcemy to kontynuować.

Ten mecz to dla nas doskonała okazja. Musimy wygrać to spotkanie, aby zyskać trochę pewności siebie przed meczem w Hiszpanii. To wszystko na czym aktualnie się koncentrujemy.

Real Sociedad przyjedzie do nas po zwycięstwo. Hiszpańskie drużyny nie należą do zespołów, które wycofują się na swoją połowę i kurczowo się bronią. Byli blisko remisu z Bayerem, co z pewnością dodało im trochę otuchy. – zakończył Rafael