Nie przegap
Strona główna / Capital One Cup / Wideo z meczu Aldershot Town – Manchester United

Wideo z meczu Aldershot Town – Manchester United

Dzisiejszego dnia o godzinie 20:45 Manchester United rozegra drugi mecz w tegorocznej edycji Pucharu Ligi. Po pokonaniu Leeds, Diabłom przyszło wybrać się na samo południe Anglii, by zmierzyć się z czwartoligowym Aldershot Town. Zapraszamy do oglądania poczynań podopiecznych Sir Alexa na naszej stronie!

» Oto skład na Aldershot

O to, że wbrew pozorom dziś nie będzie wyjątkowo łatwo, możemy być spokojni. Gry z rywalem nastawionym od początku spotkania na głęboką defensywę nawet kosztem zmieszczenie jedenastu ludzi w polu bramkowym nie nazwiemy banałem. Co więcej, Diabełki pokazały, że w meczach z takimi przeciwnikami nieraz brakuje im motywacji, czego na pewno nie można powiedzieć o gospodarzach. Piłkarze z Aldershot przeszli przez trzy rundy Carling Cup z kwitkiem odprawiając West Ham, Rochdale i Carlisle. Szczególnie dobrze na korzyść The Shots świadczy spotkanie ze spadkowiczem z Premier League, kiedy to pomimo straty bramki po kwadransie gry i otrzymaniu czerwonej kartki, zdołali się podnieść i w ciągu ostatnich dwunastu minut wbili Młotom dwie decydujące bramki…

Składy

Aldershot: konia z rzędem, komu cokolwiek powiedziałoby którekolwiek nazwisko :)
United: Amos – Fabio da Silva, Vidić, Jones, Fryers – Valencia, Cleverley, Park, Diouf – Owen, Berbatow
Ławka: De Gea, Vermijl, M. Keane, Pogba, W. Keane, Morrison, Cole.

Wypowiedzi przedmeczowe

Sir Alex FergusonMam do dyspozycji naprawdę silny skład. Wzięliśmy 23 zawodników na mecz w Rumunii, przy czym Rio Ferdinand został w domu. Został, ponieważ nie był tam dla nas niezbędny. Tak więc mając 24 osoby w kadrze niektórzy potrzebują gry. Mam tu na myśli m.in Michaela Owena i Dimitara Berbatova. Oni potrzebują spotkań.

To będzie podobne do tego co zrobiliśmy w Leeds, naprawdę. Wszyscy zaangażowani w mecz na Elland Road pojadą teraz z nami

Wciąż wyłaniają się nowi, młodzi piłkarze, którzy zajmują coraz mocniejszą pozycję. To dzieje się non stop, czego doświadczam w tym klubie już od 25 lat. Widzisz chłopaka przechodzącego jak burza szczeble młodzieżowe, później grającego z powodzeniem dla rezerw, więc w pewnym momencie myślisz – dlaczego nie dać mu szansy w pierwszym zespole?

Temperament też jest bardzo ważny. Umiejętności, odwaga i determinacja – tego wymagamy od naszych piłkarzy.

Sir Alex Ferguson

Michael OwenTo będzie ogromnie ważny mecz dla Aldershot, bo do miasta przyjeżdża Manchester United. Jestem przekonany, że na stadionie będzie komplet. My potraktujemy to spotkanie równie poważnie.

Są piłkarze, którzy nie grali przeciwko Manchesterowi City tak, jak ja. Wielu chłopaków potrzebuje gry, więc skład na Aldershot Town będzie mocny.

Puchar Ligi to rozgrywki, w których chcemy się dobrze zaprezentować. Przez lata w Carling Cup szło nam całkiem nieźle. Także i tym razem chcemy awansować i zdobyć trofeum.

Michael Owen

Bramki

0:1 Dimitar Berbatow

0:2 Michael Owen

0:3 Antoś Valencia

Przewiń na górę strony