Nie przegap
Strona główna / Manchester United / Goście z FA postradali zmysły

Goście z FA postradali zmysły

Goście z FA postradali zmysły
Kretyni z angielskiej federacji chcą zrobić wszystko, by Manchester nie wygrał rozgrywek Premier League. Kilka minut temu angielskie serwisy poinformowały, że FA ukarała sir Alexa Fergusona, zawieszając go na 5 spotkań. Dodatkowo trener United będzie musiał zapłacić 30 tysięcy funtów na konto federacji. W ten oto sposób bałwany chcą utrudnić Manchesterowi zdobycie mistrzostwa.

Przypomnijmy – sir Alex Ferguson został oskarżony przez federację po złośliwych (ale jakże prawdziwych) komentarzach po meczu z Chelsea. W spotkaniu z Liverpoolem arbiter również się nie popisał. Fergie postanowił jednak nie komentować tego i unikał mediów jak ognia.

Komitet dyscyplinarny FA postanowił ukarać dziś sir Alexa Fergusona zawieszeniem na trzy spotkania. Dodatkowo musi on zapłacić 30 tysięcy funtów.

Komitet uznał za niewłaściwe pomeczowe komentarze sir Alexa Fergusona na temat Martina Atkinsona, arbitra spotkania Manchesteru United z Chelsea na Stamford Bridge z dnia 1 marca 2011.

Dodatkowo komitet nakłada na sir Alexa Fergusona karę dwóch spotkań banicji, które były warunkowymi zawieszeniami wykonania kary z października 2009.

Tym samym sir Alex Ferguson jest zawieszony na pięć spotkań licząc od wtorku, 22 marca 2011.

Ferguson będzie musiał oglądać grę swoich podopiecznych z trybun w półfinałowym spotkaniu Pucharu Anglii z Manchesterem City na Wembley oraz w meczach Premiership przeciwko takim drużynom jak West Ham, Fulham, Everton i Arsenal.

Każdy menedżer chce sędziego, który będzie „w porządku”

Jestem zaskoczony widząc obsadę sędziowską na ten mecz. Mike Dean ma wspaniałe wyniki w meczach z nami.
Tony Pulis, brak reakcji ze strony FA

To normalne – wielkie zespoły zazwyczaj są specjalnie traktowane przez sędziów.
Roberto Mancini, brak reakcji ze strony FA

Chcieliśmy dobrego i silnego sędziego. Nie otrzymaliśmy tego. Kiedy zobaczyłem, kto bęzie gwizdał, obawiałem się najgorszego.
sir Alex Ferguson, 5-meczowe zawieszenie, 30 tysięcy funtów kary.

Jeśli sir Alex złoży odwołanie, może się narazić na dodatkowy mecz zawieszenia, więc nie ma co oczekiwać reakcji ze strony Manchesteru United.

W każdym razie – Ferguson będzie mógł w przerwie iść do szatni.

Przewiń na górę strony