Nie przegap
Strona główna / Jesienne nowości na Redlogu!

Jesienne nowości na Redlogu!

Kibice Manchesteru United
Jak zapewne zdążyliście zauważyć przeprowadzamy właśnie na Redlogu wiosenne jesienne porządki. Odświeżyliśmy wysłużony już wygląd strony, porządkujemy działy oraz wprowadzamy drobne usprawnienia. Chcecie dowiedzieć co dla Was przygotowaliśmy? Jeśli tak to zapraszamy do lektury!

Nowy design

Nie chcieliśmy przeprowadzać żadnej rewolucji, dlatego postanowiliśmy, że będziemy odświeżać design stopniowo czekając na Wasze sugestie i pomysły. Na pierwszy ogień poszła strona główna oraz górna część layoutu. Mamy nadzieję, że zmiany przypadły Wam do gustu i ułatwią korzystanie z Redloga. Głównym zamysłem było, aby zaraz po wejściu jednym ruchem oka można było ogarnąć kilka wpisów, dzięki czemu od razu będziecie wiedzieć co w trawie piszczy. Oprócz tego poprawiliśmy wygląd Redloga na monitorach panoramicznych, o co już od dłuższego czasu upominał się Sebos z naszego forum :-). W następnej kolejności możecie spodziewać się małych zmian w kolorystyce oraz czcionkach.

Zachęcamy i prosimy o wyrażanie wszelkich pomysłów i sugestii odnośnie designu (i ogólnie Redloga) w komentarzach!

Odświeżona galeria

Oprócz tego (w końcu – przyp. Kris) zrobiliśmy porządki w naszej galerii. Wszystko jest teraz dużo bardziej przejrzyste i łatwiej możecie znaleźć interesujące Was materiały.

Przy okazji pytanie – czy chcecie abyśmy umieszczali w galerii zdjęcia treningowe etc., a nie tylko meczowe?

Dział społeczność i spotkania kibiców

Zapraszamy także do zapoznania się z działem Społeczność. Znajdziecie tam mapę miejsc gdzie spotykają się kibice Manchesteru United w celu wspólnego oglądania meczów. Oprócz tego możecie poszukać fanów United z Waszej okolicy! W przyszłości znajdą się tam także zdjęcia związane ze społecznością kibiców Czerwonych Diabłów (o ile je nam podeślecie – do czego gorąco zachęcamy, bierzmy tutaj przykład Krakowa).

Tak dla przypomnienia – Facebook

Jeśli korzystacie z Facebooka możecie połączyć swoje redlogowe konto z tym portalem społecznościowym. Dzięki będziecie mogli zapomnieć o konieczności logowania się na Redloga. Jako jedyni spośród stron sportowych w Polsce (a przynajmniej tych o Manchesterze United) oferujemy takie rozwiązanie. O szczegółach możecie przeczytać we wpisie: Nowość – integracja z Facebook.com!

Mecze na żywo

Aktualnie pracujemy nad usprawnieniem oglądania meczów Manchesteru United na żywo, a konkretniej nad tym, aby Redlog nie zamulał podczas włączania streamów. Na szczęście rozwiązaliśmy ten problem i jesteśmy na etapie jego testowania. Także już w przeciągu maksymalnie 2 tygodni problem zostanie rozwiązany. Przy okazji planujemy wprowadzić także możliwość oglądania także spotkań innych drużyn (nie tylko ligi angielskiej), ale poinformujemy Was o tym w innym wpisie.

Nabór

Już tak gwoli ścisłości pragniemy przypomnieć o naborze do redakcji Redloga. Zapraszamy wszystkich chętnych. Szczegóły możecie znaleźć we wpisie: Rusza wielki wakacyjny nabór do Redloga!.

Komentarze…

O tej kwestii można byłoby chyba napisać epopeję godną „Pana Tadeusza”, ale znalazło się by tam ponad 18 ksiąg pisanych wierszem, trzynastozgłoskowym aleksandrynem polskim (a co tam, nie będziemy sobie żałować!). Drodzy Czytelnicy Redloga! O wiele łatwiej pisze się teksty jeśli widzimy jakiś odzew z Waszej strony. Jeśli spodobał się Wam wpis to napiszcie o tym, jeśli natomiast nie zgadzacie się z autorem, albo tekst całkiem nie przypadł Wam do gustu – także dajcie o tym znać w komentarzach. Dzięki temu wiemy co lubicie bardziej, a co mniej. Nie mówiąc już o tym, że samo pisanie jest wtedy przyjemniejsze.

Dlatego pamiętajcie o jednej rzeczy:

Redlog potrzebuje Twoich komentarzy!

Przewiń na górę strony