Nie przegap
Strona główna / Antonio Valencia w Manchesterze United!

Antonio Valencia w Manchesterze United!

Antonio Valencia w Manchesterze United!
Doczekaliśmy się! Manchester United rozpoczął okienko transferowe dużym ruchem, podpisując kontrakt ze skrzydłowym Wigan Athletic – Antonio Valencią. Według tego dokumentu Ekwadorczyk przez najbliższe cztery lata będzie biegał po boiskach Premiership z diabełkiem na piersi. Choć oficjalnie nie podano kwoty transferu mówi się o sumie około 16mln funtów. Czy uda mu się załatać dziurę po Cristiano Ronaldo i sprawić, że Manchester United powtórzy sukcesy z ostatnich dwóch lat? I czy na jego plecach pojawi się wiele znaczący w klubie z Old Trafford numer „7”?

Alex FergusonObserwowaliśmy Antonio od 2 lat, odkąd został zawodnikiem Wigan. Jestem pewny, że jego szybkość i umiejętności będą dużym wzmocnieniem dla drużyny.

Sir Alex Ferguson

Antonio ValenciaDołączenie do Manchesteru United to dla mnie spełnienie marzeń. Lubiłem czas spędzony w Wigan, ale jestem bardzo podekscytowany szansą walki o najważniejsze trofea w klubowej piłce.

Gra przed 76tys. fanów obok takich zawodników, jak Wayne Rooney, Rio Ferdinand i Ryan Giggs będzie niesamowitym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać, kiedy to wszystko się zacznie.

Antonio Valencia

Jest dobrym graczem – bardzo pracowitym, a jego największą zaletą jest szybkość. Da nam więcej opcji w grze ofensywnej.

Byłem pod sporym wrażeniem, gdy widziałem go w poprzednim sezonie w dwóch meczach. Spodobał mi się zwłaszcza podczas spotkania na Old Trafford. Myślę, że to świetny transfer.

Denis Irwin

Więcej informacji na temat transferu oraz pierwsze komentarze już wkrótce na Redlog.pl!

Przewiń na górę strony