Nie przegap
Strona główna / Offtopic / Na poprawę humorów – filmy video z meczu z Chelsea

Na poprawę humorów – filmy video z meczu z Chelsea

Przypuszczam, że większość kibiców Czerwonych Diabłów niezmiernie cieszy się z pokonania Chelsea. Tym bardziej jeżeli jest to zwycięstwo przekonujące i efektowne, a nie takie, jak ostatnio…

Na uwagę podczas tego meczu zasługują … tak, tak – kibice. Tłumy zgromadzone na Old Trafford były wyjątkowo żywe. Nie trudno się dziwić – gra z jednym z wielkich rywali, którzy stracili trenera, a do tego „wróg publiczny numer 1” – Obi Mikel został odesłany do szatni.

Dlatego postanowiliśmy zebrać najciekawsze pieśni oraz zachowania kibiców z tego meczu. Przy okazji stworzyliśmy nowe kategorie na Redlogu – Video oraz Offtopic. W pierwszej z nich będziemy zamieszczać ciekawe filmiki, które, mamy nadzieję, Was zainteresują. Jeżeli sami znajdziecie coś ciekawego podeślijcie nam to za pomocą formularza kontaktowego. Nie zapomnijcie podać swojego nicka lub/i imienia ;-).

Co do drugiej kategorii Offtopic – jest ona stworzona z myślą o tekstach luźnych i nie pasujących tematycznie do innych kategorii. Znajdziecie tam wszelkie różności i co tylko wyobraźnia przyniesie. Ponownie jeśli macie jakiś pomysł skorzystajcie z formularza kontaktowego. Zachęcamy do wysyłania wszelkich pomysłów/materiałów ponieważ jak wiecie chcemy utrzymywać jak najlepszy kontakt z Wami drodzy Czytelnicy oraz pisać na tematy, które Was zainteresują.

Przy okazji zachęcamy do wysyłania własnych tekstów. Jeżeli będą pozbawione rażących błędów, a przy okazji ciekawe, to z całą pewnością pokażą się na Redlogu. Wygląda na to, że to wszystko, dlatego przejdźmy do wspomnianych wyżej filmów. Z góry przepraszam za ich jakość, ale nic lepszego z tego meczu nie znalazłem.

„Fuck Off Mourinho”

„Championees”

Wygwizdanie Mikela

„Cheerio”

Świętowanie gola Teveza

„We shall not be moved”

Louis Saha i rzut karny

Oklaski dla zawodników

Przewiń na górę strony