Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Zwycięstwo cieszy Rooneya
Zwycięstwo cieszy Rooneya

Zwycięstwo cieszy Rooneya

Manchester United zwyciężył wczorajszy mecz 1-0 po golu samobójczym Martineza. Znaczącą rolę przy tym trafieniu odegrał Rooney, który sprawnie omijał kolejnych piłkarzy Realu Sociedad, uderzył piłkę, ta odbiła się od słupka co bezpośrednio wpłynęło na błąd obrońcy drużyny przyjezdnych.

Myślę, że pokazaliśmy dzisiaj trochę dobrego futbolu. Powinniśmy wygrać 3-0, 4-0 albo nawet i 5-0. Zdobyliśmy szybko bramkę, mogliśmy nawet udać się na przerwę z dwubramkową przewagą jednak nie udało nam się tego dokonać. Pierwsze 10 minut drugiej części spotkania zaczęliśmy trochę wolniej, jednak no koniec ich przycisnęliśmy i powinniśmy zdobyć bramkę.

Jednak wygraliśmy i to jest właśnie najważniejsza rzecz przed sobotnim spotkaniem. Zasłużyliśmy na ten wynik i kolejne 3 punkty.

Anglik pochwalił również grę obronną swojego zespołu:

Nasza obrona była dzisiaj bardzo dobra. Cieszy nas czyste konto w dodatku stworzyliśmy sobie wiele okazji.

Rooney, który obchodzi dzisiaj 28 urodziny przyznał, że jest zadowolony ze współpracy z Davidem Moyesem oraz nowym sztabem szkoleniowym.

Wraz z przyjściem Davida Moyesa oraz jego sztabu na Old Trafford zaczął się nowy etap w moim życiu i naprawdę cieszę się z tej współpracy. Pracujemy nad tym, aby odnieść sukces jako drużyna. Mamy zawodników, którzy są głodni sukcesów, każdy z nas musi walczyć o miejsce w składzie.

Gra w piłkę sprawia mi dużo radości tak więc mam nadzieję, że zdobędę wiele goli, utrzymam formę i będziemy mogli cieszyć się z sukcesów. – zakończył Wayne.

Przewiń na górę strony