Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Moyes pozostaje optymistą
Moyes pozostaje optymistą

Moyes pozostaje optymistą

Boss Manchesteru United twierdzi, że jego zespół szybko wróci na właściwe tory po rozczarowującym remisie z Southampton. Goście strzelili gola dopiero w 89 minucie i Czerwone Diabły nie zdołały odwrócić losów meczu.

David Moyes był zadowolony z kilku aspektów gry jednak czuł, że jego drużyna nie miała wystarczającej kontroli nad przebiegiem boiskowych zdarzeń.

Zrobiliśmy dość dużo, aby zdobyć więcej niż jedną bramkę ale tak naprawdę nie mieliśmy kontroli nad meczem. Wspaniałe było to, że szybko objęliśmy prowadzenie. Byłem pod wrażeniem zagrania od Adnana oraz wykończeniem Robina. Mieliśmy okazję do strzelenia drugiej bramki ale trafialiśmy w poprzeczkę. Powiedziałem zawodnikom w przerwie : „Ten gol nie wystarczy, musimy zdobyć więcej”  i okazało to się prawdą.

Zdajemy sobie sprawę co mamy zrobić, trzeba szybko wrócić na dobrą drogę. Już jesteśmy gotowi do kolejnego spotkania w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi Sociedad.

Manager czuł, że zawodnicy, którzy grali wcześniej w swoich reprezentacjach w środku tygodnia odczuwali duże zmęczenie podczas sobotniego spotkania:

Chłopcy, którzy wypełniali swoje obowiązki reprezentacyjne wyglądali dzisiaj na zmęczonych.  Zdawałem sobie z tego sprawę jednak nie chciałem robić zbyt wielu zmian dopóki wynik nie będzie pewny. Jak się później okazało straciliśmy gola w samej końcówce i to nas dobiło.

Jednym z pozytywów dzisiejszego meczu był Adnan Januzaj, który wcześniej tamtego popołudnia podpisał nowy kontrakt.

To naprawdę wielki talent. Świetnie, że podpisał nowy kontrakt, ma tylko 18 lat. Będziemy się starali wprowadzać go do gry w odpowiednich momentach sezonu ale sposób w jaki dzisiaj zagrał był godny podziwu.

Przewiń na górę strony