Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Boss: Rooney jest kluczowym zawodnikiem
Boss: Rooney jest kluczowym zawodnikiem

Boss: Rooney jest kluczowym zawodnikiem

W tym sezonie Wayne Rooney jest w doskonałej formie. David Moyes twierdzi, że obecna dyspozycja Roo oraz to, że odgrywa kluczową rolę zarówno w klubie jak i reprezentacji nie jest dla niego niespodzianką.

Anglik zdobył dwa gole w ostatnich meczach swojej reprezentacji, pomagając tym samym drużynie w zakwalifikowaniu się do Mistrzostw Świata. Bramki te są tylko kontynuacją świetnej serii Rooney’a, który dla Manchesteru United strzelił już 5 goli w obecnych rozgrywkach.

W wieku 27 lat napastnik jest w szczytowej formie fizycznej i według Moyesa należało się tego spodziewać.

Wayne jest w wieku, w którym powinno się być jednym z kluczowych zawodników w swoim zespole i on z pewnością pełni taką rolę zarówno w United jak i reprezentacji. Z tego punktu widzenia należało oczekiwać od niego takiej formy. On bierze odpowiedzialność za strzelane bramki – zresztą ma tak od najmłodszych lat. Teraz Wayne jest już dojrzałym zawodnikiem, udowadnia to grą dla klubu i angielskiej kadry.

Widziałem go pierwszego dnia przygotowań do sezonu jednak mimo to mówiliście mi różne rzeczy. Ja zobaczyłem człowieka w świetnej formie z dobrym samopoczuciem i doskonale prezentującego się na treningach. Jednak wy wtedy woleliście mówić coś innego.

 

Przewiń na górę strony