Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Moyes spodziewa się trudnego meczu
Moyes spodziewa się trudnego meczu

Moyes spodziewa się trudnego meczu

David Moyes twierdzi, że cały zespół musi zaprezentować się z jak najlepszej strony, aby uzyskać korzystny rezultat w środowy wieczór w spotkaniu przeciwko Szachtarowi Donieck. Szkot chce dobrym występem na Ukrainie zmazać niekorzystne wrażenie po dwóch ligowych porażkach.

Myślę, że musimy udać się tam z najmocniejszą personalnie drużyną. Ten wyjazd będzie trudny ponieważ tamtejszy zespół osiąga dobre rezultaty w spotkaniach u siebie.

Wiem, że sprzedali tego lata jednego, czy dwóch zawodników ale mają 5 albo 6 Brazylijczyków, ich drużyna nie opiera się tylko na ukraińskich piłkarzach. Nasz pierwszy mecz grupowy przeciwko Bayerowi był fantastyczny i już nie mogę się doczekać tego, żeby zobaczyć jak rzeczy się potoczą w środę.

Te rozgrywki z roku na rok stają się coraz trudniejsze – tym bardziej gdy weźmiemy pod uwagę to, że wiele zespołów wydaje wielkie pieniądze na wzmocnienia jak PSG, czy też to, że jest wielu świetnych hiszpańskich piłkarzy w tamtejszych klubach. Dostrzegasz, że Champions League staje się bardziej otwarta dla innych niż było to w minionych latach.

To będą ciężkie mecze dla Manchesteru United. Nic nie jest zagwarantowane, przejście do kolejnego etapu także. W zeszłym roku nie udało się chociażby Manchesterowi City. Musimy zagrać tak dobrze, aby udało nam się awansować dalej – zakończył Szkot.

Przewiń na górę strony