Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Niewiarygodny debiut Lingarda! [VIDEO]
Niewiarygodny debiut Lingarda! [VIDEO]

Niewiarygodny debiut Lingarda! [VIDEO]

Jeżeli Kiko Macheda, który w swoim debiucie zdobył dwie bramki, zanotował bardzo dobry występ, to co można powiedzieć o premierowym występie w barwach Birmingham City Jesse’a Lingarda? 21-letni Anglik zdobył aż… cztery bramki, z czego trzy padły jeszcze w pierwszej połowie meczu, w którym przeciwnikiem była drużyna Sheffield Wednesday.

Młodzieżowy reprezentant Anglii został wypożyczony na miesiąc, aby mieć okazję do regularnej gry w pierwszym zespole. Po tak dobrym występie Lingard przyznał, że być może chciałby zostać na dłużej w  drużynie z Birmingham, gdyż ma świadomość ogromnej konkurencji w Manchesterze United.

Świetnie reprezentujący się w przedsezonowych meczach zawodnik United jest przekonany, że pozostanie w drużynie Niebieskich nawet na cały sezon pozwoliłoby zyskać cenne doświadczenie i dodatkowo rozwinąć umiejętności.

– To jest jak sen. Zdobyć cztery bramki i trzy punkty za zwycięstwo w debiutanckim występie jest ogromną radością. Przed pierwszym gwizdkiem czułem presję spoczywająca na moich ramionach, jednak po strzeleniu pierwszej bramki poczułem się bardzo pewnie.

– Ciężko będzie przebić się do podstawowego składu Manchesteru United, dlatego mam nadzieję, że będę mógł zostać [w Birmingham City przyp. red.] dłużej – zakończył Jesse Lingard.

Zobacz 4 bramki Lingarda:

Przewiń na górę strony