Nie przegap
Strona główna / Aktualności / David Moyes wdzięczny za rady.
David Moyes wdzięczny za rady.

David Moyes wdzięczny za rady.

Nowy manager Manchesteru United David Moyes wyjawił, że cały czas, odkąd tylko objął stery w zespole, jest w stałym kontakcie z Sir Alexem Fergusonem.

Były szkoleniowiec Evertonu wyjawił, że gdy tylko ma problem, to może liczyć na pomoc Sir Alex Fergusona.

Sir Alex był na sobotnim meczu i wtedy spędziłem z nim trochę czasu rozmawiając o tamtym spotkaniu z Crystal Palace. Wprawdzie nie mówiliśmy o Szachtarze, Bayerze i Realu Sociedad ale rozmawiamy regularnie i mówiliśmy o grach jakie się zbliżają. Spytałem również jak zwykle korzystał ze swojego składu w takich chwilach jak ta.

David Moyes wiele wyniósł z rozmowy z legendą Czerownych Diabłów – Sir Bobbym Charltonem, w której to była mowa o tradycjach tego klubu.

To był dla mnie niezwykły moment, kiedy Sir Bobby powiedział, że chce się ze mną spotkać i porozmawiać. To było fantastyczne, a on sam jest niezwykle skromnym człowiekiem. Wyjaśnił mi co to znaczy być w Manchesterze United, jaki powinien być tutaj manager, a później rozmawialiśmy o futbolu. Sir Bobby jest bardzo inteligentny i posiada ogromną wiedzę. Uważam, że jego towarzystwo jest świetne. Po każdym meczu rozmawia z nami przez chwilę – zakończył Moyes

Przewiń na górę strony