Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Moyes zadowolony ze zwycięstwa.
Moyes zadowolony ze zwycięstwa.

Moyes zadowolony ze zwycięstwa.

David Moyes chwalił swoich zawodników po odniesieniu pierwszego zwycięstwa na Old Trafford jako manager Czerwonych Diabłów. Gole Van Persiego oraz Rooneya rozstrzygnęły dzisiejsze spotkanie. Boss był zachwycony, że wszystko dzisiaj zadziałało dobrze i w efekcie Manchester United mógł się cieszyć ze zwycięstwa. Na meczu był również sam Sir Alex Ferguon, który oglądał mecz z wysokości trybun.

Jestem bardzo zadowolony. Myślę, że zaprezentowaliśmy naprawdę doby futbol w szczególności na początku pierwszej połowy wyglądaliśmy bardzo dobrze. Stworzyliśmy sobie wiele szans do dośrodkowań oraz okazji bramkowych, których nie wykorzystaliśmy. Zaczęliśmy grać nerwowo, więc byłem zachwycony gdy wykorzystaliśmy rzut karny tuz przed końcem pierwszej części gry. Myślę, że Sir Alex będzie zadowolony. Zobaczył dzisiaj zespół grający szybką piłkę, kreujący dużo szans i profesjonalnie wykonujący swoją pracę. W dodatku zachowaliśmy czyste konto co zawsze cieszy. Na tę chwile wyglądamy bardzo mocno w obronie co będzie ważną rzeczą w nadchodzących spotkaniach.

Manchester United otrzymał dzisiaj w kontrowersyjnych okolicznościach rzut karny, kiedy to tuż za linią pola karnego został sfaulowany Ashley Young. Moyes uważa jednak, że jego zawodnicy zasłużyli na zwycięstwo.

Miałem szansę zobaczyć tę sytuację. Co do pierwszego kontaktu to był on przed polem karnym, co do drugiego nie jestem pewien. Myślę, że mogliśmy dostać rzut karny już po faulu na Evrze, były 2-3 takie sytuacje. Jednak zasłużyliśmy na nie ponieważ byliśmy lepszą i dominującą drużyną – zakończyć Boss.

Przewiń na górę strony