Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Moyes o sytuacji Januzaja w LM
Moyes o sytuacji Januzaja w LM

Moyes o sytuacji Januzaja w LM

Jak się okazuje, do występu Adnana Januzaja w Lidze Mistrzów może dojść szybciej niż można się tego było spodziewać po ogłoszeniu przez United listy zawodników uprawnionych do gry w tych elitarnych rozgrywkach.

David Moyes wyjawił, że pominięcie Jaznuzaja w tamtej selekcji było zagrywką taktyczną ponieważ ten ruch umożliwia zarejestrowanie Adnana już od 3 meczu fazy grupowej jako dodatkowego zawodnika. Jednakże w międzyczasie 18- latek nie będzie do dyspozycji Moyesa zarówno w jutrzejszym meczu jak i w następnym z Szachtarem w Doniecku.

Już 7 października Adnan będzie w klubie wystarczająco długi czas, aby być włączonym do listy B jako zawodnik młodzieżowy. Jeżeli umieścilibyśmy go na na liście A, już nigdy nie mielibyśmy szansy, aby zaklasyfikować go jako młodzieżowca. Tak więc poczekamy jeszcze te 2 mecze i dopiszemy go do listy B.

W czasie kiedy Januzaj nie będzie dostępny, do gry może wrócić Shinji Kagawa, który czuje się już lepiej po chorobie.

Shinji ma się już lepiej, choć cały czas ma jeszcze objawy dawnej choroby – jest trochę przeziębiony, tak jak powiedzieliśmy w sobotę. Jednak trenował z nami już trochę wczoraj do tego ćwiczył też dzisiaj – tak więc jest jakiś progres.

Moyes dodał też, że mimo to, że Wayne Rooney podczas treningu grał już bez ochronnego nakrycia na czoło, to z pewnością jutro będzie musiał z tym wystąpić.

Przewiń na górę strony