Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Fellani: To był fantastyczny debiut
Fellani: To był fantastyczny debiut

Fellani: To był fantastyczny debiut

Marouane Fellaini podziękował fanom za wparcie podczas jego debiutu w drużynie Czerwonych Diabłów. Belgjski pomocnik pojawił się na placu gry w drugiej połowie, a Manchester United pokonał Crystal Palace 2:0.

Już po spotkaniu Marouane udzielił wywiadu dla MUTV i wyznał, że nie spodziewał się tak gorącego powitania. .

Cieszę się, że rozpocząłem moją grę w zespole od meczu na Old Trafford gdzie czułem wsparcie trybun. To był fantastyczny debiut, w dodatku odnieśliśmy zwycięstwo, co jest najważniejsze. Byłem zarówno podekscytowany jak i zdenerwowany. Pomyślałem, że mam grać swoją grę, pokazując swoje zalety.

Chciałbym podziękować kibicom, którzy mnie dzisiaj wspierali, bardzo mi pomogli – to dla mnie bardzo ważne. Za każdym razem będę dawał z siebie wszystko dla klubu i swoich kolegów. To było dobre zwycięstwo. Ani trudne, ani proste – po prostu dobre. Manchester United chce wygrywać każdy mecz i to dzisiaj zrobiliśmy, co z pewnością podwyższy nasze morale przed następnym spotkaniem ponieważ będzie to wielki mecz w Champions League.

David Moyes był oczywiście bardzo zadowolony z gry Fellainiego, z tego, że wypełnił swoje zadania. Boss wyjaśnił również dlaczego wejście na plac Belga pozwoliło dzisiaj zdobyć 3 punkty.

Myślę, że Marouane zagrał dzisiaj dobrze i kibice zobaczyli na co go stać. Chciałem żeby odzyskiwał dla nas piłki w środkowej części boiska. On to zrobił więc mogliśmy przesunąć naszą grę i strzelać bramki. Felli potrafi o wiele więcej. Dzisiaj chodziło o to, aby uspokoił naszą grę. Wprawdzie graliśmy w przewadze i prowadziliśmy 1-0 ale chciałem być pewien, że nie zrobimy nic głupiego i na szczęście nic takiego się nie stało.

W dzisiejszym meczu zadebiutował również inny utalentowany Belg 18- letni Adnan Januzaj, który swoją grą zwrócił uwagę Fellainiego.

Wszyscy wiedzą, że Adnan ma bardzo dużo piłkarskiej jakości. On jest przyszłością Manchesteru United. Potrzebuje teraz ciężko pracować, ale spisał się dzisiaj dobrze, bardzo dobrze. On teraz przeżywa ważny czas, jedyne czego potrzebuje to nie poddawać się i pomagać dalej zespołowi.

Przewiń na górę strony