Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Debaty czas zacząć!

Debaty czas zacząć!

sir Alex Ferguson
Jak pisaliśmy w wpisie Jak feniks z popiołów… czyli Redlog 2.2! na Redlogu już wkrótce zagoszczą debaty. Oczywiście nie chcemy, aby pojawiły się jak przysłowiowy Filip z konopi, dlatego na początek wypadałoby ustalić termin pierwszej z nich. Wszystkich chętnych do uczestnictwa zapraszamy do lektury poniższego tekstu. Wszelkie propozycje tematów, sugestie są jak najbardziej mile widziane!

Nie zapomnij o debacie! Zapisz się już teraz!

Proponowany przez redakcję temat pierwszej debaty to: „Kto wygra Premier League?„. Mamy nadzieję, że nie zabraknie tutaj dyskusji na temat drużyny, której nazwy nie wypada wymieniać bo od dwudziestu (sic!) lat walczą o najwyższe trofeum w Anglii, ale nic z tego nie wychodzi. No dobrze… skończmy z tymi żartami. Jeśli chodzi o termin debaty to myślimy, że dobrym terminem byłby piątek 20 listopada o godzinie 17:00. Jest to oczywiście wstępna propozycja, ale wydaje się dość elastyczna. Chyba będzie to odpowiednia pora na podyskutowanie o United, tak akurat po zajęciach, a przed imprezami czy piątkowymi wypadami na miasto.

Przy przeprowadzeniu debaty będziemy korzystać z sytemu CoverItLive, który znacie z naszych interaktywnych relacji tekstowych (przykładowa relacja z meczu z Chelsea FC).

Oczywiście zapraszamy także kibiców innych drużyn z angielskiej Premier League do rzeczowej i kulturalnej dyskusji. Nie musimy chyba mówić, że im więcej uczestników debaty z różnym punktem widzenia tym będzie ciekawiej!

Gorąco zapraszamy do dyskusji na temat sposobu przeprowadzenia tej i następnych debat! To od Was zależy czy pomysł będzie kontynuowany.

Przewiń na górę strony