Nie przegap
Strona główna / Najładniejsza bramka 34. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 34. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 34. kolejki Premier League
Za nami 34. kolejka Premiership. Do końca sezonu Czerwonym Diabłom pozostały już tylko pięć ligowych meczów. Miejmy nadzieję, że zapewniają one tytuł mistrzowski zawodnikom z Manchesteru. Wracając jednak do tematu – w tej kolejce byliśmy świadkami wspaniałego comebacku Diabłów w meczu przeciwko Tottenhamowi. Gospodarzom udało się zmienić wynik z 0:2 na 5:2. Dzięki temu United utrzymuje się na pierwszym miejscu w tabeli, wyprzedzając Liverpool o trzy punkty i mając do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Spójrzmy jednak na bramki z 34. kolejki Premier League.

1 – X. Alonso (Hull City – Liverpool)

Pomimo że pierwszy strzał Alonso odbił się od muru, zawodnik Liverpoolu zaraz się poprawił. Tym razem nie dal żadnych szans bramkarzowi Hull.

2 – A. Young (Bolton Wanderers – Aston Villa)

00:00 – 00:23

Chociaż miało to być dośrodkowanie, wyszedł zabójczy strzał. Bramkarz Boltonu zupełnie nie spodziewał się tego, że piłka wpadnie do siatki.

3 – D. Gosling (Everton – Manchester City)

02:07 – 02:31

Bardzo ładny strzał. Gosling uderzył piłkę lewą nogą. Podkręcona futbolówka wpadła idealnie w prawe okienko bramki Manchesteru City.

4 – J. Olsson (West Brom – Sunderland)

00:07 – 00:31

Olsson bardzo ładnie uderzył opadającą piłkę, dając tym samym prowadzenie swojemu zespołowi. Jak widać, gra z poświęceniem się opłaca.

5 – C. Ronaldo (Manchester United – Tottenham)

Potwierdzenie moich słów zawartych w opisie poprzedniej bramki, możemy znaleźć również tutaj. Cristiano Ronaldo długo się nie zastanawiał – rzucił się i strzelił z, jak to się popularnie mówi, szczupaka.

Najładniejsza bramka 34. kolejki Premier League to:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony