Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Konkurs na Komentatora Miesiąca – edycja majowa!

Konkurs na Komentatora Miesiąca – edycja majowa!

Konkurs na Komentatora Miesiąca - edycja majowa
Redlog wciąż się rozwija, wychodząc naprzeciw wszystkim wymaganiom internetowego dziennikarstwa. Zdajemy sobie sprawę, że w tej formie publicystyki najważniejsi są Czytelnicy, którzy utrzymują każdy twór podobny naszemu przy życiu. Dlatego postanowiliśmy w symboliczny sposób wynagrodzić Was za Wasze zaangażowanie w życie naszego dziecka, a także nieco zachęcić Was do częstszego dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami. Dlatego ogłaszamy Konkurs na Komentatora Miesiąca, edycję majową!

Od dnia pierwszego maja cała redakcja będzie bacznie obserwować wypowiedzi swoich Czytelników i jak ich wypowiedzi wpływają na dyskusję. Będziemy się starać nagradzać te osoby, które są nie tylko aktywne lecz także piszą poprawnie i z sensem (argumentują swoje wypowiedzi, prowadzą dyskusję w sposób zwany potocznie kulturalnym). Najważniejszy będzie aspekt jakościowy, a nie ilościowy.

Postanowiliśmy, że komentatora miesiąca wybierać będzie redakcja w tajnym głosowaniu. Główną zaletą takiego systemu będzie mniejsze zamieszanie, a także możliwość dokładnego przedyskutowania każdej kandydatury w mniejszym gronie. Mamy nadzieję, że nasze opinie będą się zgadzały z Waszymi osądami.

Nagrodą dla osoby, która wygra nasz konkurs będzie oryginalna pościel Manchesteru United! Mamy nadzieję, że pomysł na nagrodę przypadnie Wam do gustu [off topic – Hadaszyszek, czy teraz chcesz brać udział w konkursie? – dop. Wiktor M.]. Jeśli natomiast macie inny pomysł na nagrodę, wejdźcie na stronę sklepu sportowego ISS i zaproponujcie coś, co Wam się spodoba (oczywiście w granicach rozsądku, mamy pewne ograniczenia). Zachęcamy do przejrzenia całej oferty, która zainteresuje nawet najbardziej wymagających kibiców United.

Wyniki pierwszej edycji konkursu już na początku czerwca!

Życzymy wszystkim powodzenia i zachęcamy do komentowania!

Przewiń na górę strony