Nie przegap
Strona główna / Najładniejsza bramka 29. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 29. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 29. kolejki Premier League
Za nami spotkania 29. Kolejki ligi angielskiej, pora więc wybrać najładniejszą bramkę, którą oglądaliśmy w miniony weekend na boiskach Premier League. Jeśli chodzi o osiągnięcia strzeleckie, piłkarze spisali się na medal, popisując się łącznie aż 29 trafieniami. Co więcej, bramki padały w każdym spotkaniu. Najmniej, bo tylko jedna, na Stamford Bridge, najwięcej zaś – aż pięć – w klasyku pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem. Zapraszamy do głosowania.

1 – F. Aurelio (Manchester United – Liverpool)

2:35 – 3:10

Ten rzut wolny w wykonaniu obrońcy “The Reds” zgasił nasze nadzieje na korzystny rezultat na Old Trafford. Okoliczności są nam wyjątkowo przykre, ale trzeba przyznać, że uderzenie było kapitalne. Fabio Aurelio wykorzystał dogodną pozycję i posłał piłkę tuż przy lewym słupku bramki van der Sara.

2 – A. Dosenna (Manchester United – Liverpool)

3:40 – 4:25

Druga w tym zestawieniu bramka z pojedynku gigantów, pogrążająca United. Asystę zaliczył Pepe Reina, który długim wykopem posłał piłkę daleko na połowę gospodarzy, a tam pojedynek biegowy z O’Shea, a następnie pięknym lobem z 18 metrów przerzucił piłkę ponad wysuniętym Edwinem.

3 – S. Taylor (Hull – Newcastle)

0:40 – 1:00

Taylor ustalił wynik meczu ratując jeden punkt dla “Srok”. Dośrodkowywał z głębi pola były podopieczny sir Aelxa Fergusona, Nicky Butt. Taylor przedłużył uderzenie jednocześnie podbijając ją wyżej. Dzięki temu przelobowała ona bezradnego bramkarza Hull. Świetna kontrola uderzenia.

4 – A. Arszawin (Arsenal – Blackburn)

1:40 – 3:00

Nabytek Arsenalu głośno obwieszcza swoje przybycie do Premier League. W sobotę na Emirates Stadium ucieszył kibiców dwoma bramkami, z których druga jest naszą propozycją do plebiscytu. Najpierw świetne podanie do skrzydła w wykonaniu Denilsona, a następnie pokaz indywidualnych umiejętności Arszawina. Balansem ciała zwiódł obrońcę i z ostrego kąta bez wahania posłał piłkę pod poprzeczkę bramki Paula Robinsona.

5 – P. Crouch (Middlesbrough – Portsmouth)

0:25 – 0:40

Wysoki Anglik po raz kolejny udowadnia niedowiarkom, że nie zasługuje na miano „drewnianego”. Tym razem popisał się świetnym strzałem z woleja po krótkim dograniu od kolegi. Jak sam sugestywnie pokazywał ciesząc się po zdobyciu bramki, piłka wpadła do siatki przelatując między nogami golkipera, choć to akurat z pewnością nie było zamierzone. Niemniej jednak, kolejny godzien uwagi pokaz techniki do kolekcji Croucha.

Najładniejsza bramka 29. kolejki Premier League to:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony