Nie przegap
Strona główna / Najładniejsza bramka 20. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 20. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 19. kolejki Premier League
Już po Bożym Narodzeniu, ale jeszcze przed Sylwestrem. Wspaniały okres na leniuchowanie. Jednak w Anglii sprawy mają się inaczej. Święta czy nie – pracować trzeba. Dlatego też i w ten weekend mogliśmy zobaczyć piłkarzy z naszej ukochanej ligi, wybiegających na zielone murawy. Oczywiście bramek nie brakowało. Dlatego też zapraszam Was do wyboru tego najładniejszego gola 20. kolejki Premier League.

1 – Steven Gerrard (Newcastle United – Liverpool)

Ładny gol w wykonaniu kapitana The Reds. Anglik strzelił w lewe okienko bramki. Piłka odbiła się jeszcze od słupka, po czym wpadła do siatki. Bramkarz był w tej sytuacji bez szans.

2 – Frank Lampard (Fulham – Chelsea)

Dobrze wykonany rzut wolny w wykonaniu Lamparda. Zawodnik The Blues zmieścił piłkę pomiędzy zawodnikami stojącymi w murze.

3 – Carlton Cole (West Ham United – Stoke City)

Piękne zagranie zawodnika Młotów. Stojąc odwrócony tyłem do bramki, strzelił obracając się o 180 stopni. Piłka dostała dużej rotacji i tuż przy prawym słupku wpadła do siatki. Tego gola można oglądać bez końca.

4 – Mikel Arteta (Everton – Sunderland)

00:00 – 00:10

Kolejna bramka, która padła z rzutu wolnego. Tym sposobem Arteta wysunął Everton na prowadzenie. Całe spotkanie skończyło się wygraną gospodarzy 3:0.

5 – Steven Gerrard (Newcastle United – Liverpool)

Gerrard po raz drugi. Tym razem po dobrym podaniu od kolegi z zespołu, Steven wykonał rajd na bramkę i sprytnie przelobował golkipera. Tym samym zdobył czwartą bramkę dla swojej drużyny w tym spotkaniu.

Najładniejsza bramka 20. kolejki Premier League to:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony