Nie przegap
Strona główna / Video z meczu Manchester United – Portsmouth

Video z meczu Manchester United – Portsmouth

Dzisiaj na Old Trafford przyjechała drużyna Portsmouth. To spotkanie było dla Diabłów bardzo ważne. Jak chyba wszyscy wiemy, Arsenal walczy z nami o pierwsze miejsce w tabeli i powinniśmy zrobić wszystko, by „deptać im po piętach” i w końcu wyprzedzić. Nie możemy sobie pozwolić na przegraną ze słabszym przeciwnikiem. Powinniśmy zgromadzić jak najwięcej punktów, jako zabezpieczenie przed meczami z mocniejszymi klubami. Dzisiaj szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Manchesteru United. Ronaldo pokazał czym jest prawdziwy futbol, a cały zespół nie dał żadnych szans ekipie Portsmouth i moim zdaniem, mecz powinien zakończyć się jeszcze wyższym zwycięstwem Czerwonych Diabłów!

Nani! Ronaldo! 1:0! (10′)

Piękna asysta. Co tutaj dużo mówić, Nani się popisał naprawdę pięknym podaniem, a Ronaldo zrobił to, co potrafi bardzo dobrze – umieścił piłkę w siatce!

Ronaldooooooo! Wolny i 2:0! (13′)

Nie musieliśmy długo czekać na kolejną bramkę Diabłów. Strzelcom okazał się po raz drugi Cristiano Ronaldo, tym razem popisując się fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego. Przepiękna bramka i wielka radość kibiców United!

Krótka kompilacja

Skrót spotkania

W tym meczu zdecydowanie przeważała drużyna gospodarzy, nie dając Portsmouth ani chwili wytchnienia. Ciągłe ataki, piękne podania i strzały sprawiły, że byliśmy światkami wspaniałego widowiska. Jedyne czego możemy żałować, to tak niska wygrana, bo dzisiaj było stać Diabły na o wiele wyższe zwycięstwo. Trzeba dodać, że kibice również nie próżnowali. Cóż, możemy się cieszyć z ładnego spotkania i pierwszego miejsca w tabeli. Natomiast Was zapraszam do komentowania! ;)

Przewiń na górę strony