Nie przegap
Strona główna / Bukmacherstwo / Typy na 15. kolejkę Premiership

Typy na 15. kolejkę Premiership

Sobota z Premiership - fakty bukmacherskie
Po piętnastej kolejce Premiersrhip nikt nie spodziewa się wielu piłkarskich niespodzianek, co nie oznacza iż zabraknie nam okazji do wygrania niemałych pieniędzy. Dziś zajmiemy się głównie meczami równorzędnych drużyn, które wydają się być znacznie ciekawsze od jednostronnych pojedynków gigantów. Oto czysto teoretyczne fakty bukmacherskie oraz nasze porady jak typować.

Blackburn – Newcastle (Sobota, 16:00)

Obie drużyny w ostatnim czasie nie zachwycają. Newcastle nie potrafi zwyciężyć od czterech spotkań, gospodarze natomiast dostali niedawno mocną lekcję futbolu od Aston Villi. Blackburn ma niewielką przewagę nad zespołem Srok, który ma w dodatku jedno spotkanie zaległe. Zapowiada się zatem ciekawe widowisko. Goście przystąpią do tego meczu bez Michaela Owena, Damiena Duffa, Petera Ramage i Celestiniego Babayaro.

Blackburn 9. miejsce 23 punkty
Newcastle 11. miejsce 18 punktów
Nasz typ: 2:1
Średni kurs: 1.85; 3.25; 4.40
Proponowana stawka: 20 zł
Ryzyko: średnie

Portsmouth – Everton (Sobota, 16:00)

Zarówno Portsmouth jak i Everton (który zmiażdżył ostatnio Sunderland aż 7:1) są w wysokiej formie. Nic zatem dziwnego iż są sąsiadami w ligowej tabeli. Bez wątpienia jest to mecz bez faworyta. W Evertonie zabraknie jedynie Alana Stubbsa – oto kolejne ze spotkań, w którym bukmacherzy będą wyrywać sobie włosy z nerwów aż do końcowego gwizdka sędziego.

Portsmouth 7. miejsce 26 punktów
Everton 8. miejsce 23 punkty
Nasz typ: 1:0
Średni kurs: 2.15; 3.25; 3.30
Proponowana stawka: 20 zł
Ryzyko: średnie

Sunderland – Derby (Sobota, 16:00)

Zdecydowani outsiderzy Premiership. Derby zyskało miano niekwestionowanie najgorszej drużyny w tym sezonie, choć i podopiecznym Roya Keane’a nie wiele do tego brakuje. Wszak oba beniaminki mają problemy ze zdobywaniem bramek, to jednak kiedyś zwyciężyć trzeba. A ten pojedynek wydaje się być idealną do tego okazją. Po raz kolejny stawia się na gospodarzy – Sunderland jest faworytem. Jeśli chodzi o braki kadrowe to najprawdopodobniej nie ujrzymy jedynie Nyrona Nosworthiego.

Sunderland 18. miejsce 10 punktów
Derby 20. miejsce 6 punktów
Nasz typ: 1:0
Średni kurs: 1.65; 3.50; 5.50
Proponowana stawka: 20 zł
Ryzyko: średnie

Tottenham – Birmingham (Niedziela, 17:00)

Po katastroficznym początku sezonu podopieczni Juande Ramosa radzą sobie coraz lepiej, a sytuacja w drużynie Kogutów zaczyna się pomału stabilizować. Birmingham jest beniaminkiem walczącym o utrzymanie, trudno więc liczyć tutaj na ich zwycięstwo. Mimo wszystko obie ekipy dzieli zaledwie jeden punkt, i wbrew pozorom może być ciekawie. W Tottenhamie zabraknie Younes Kaboula, goście z kolei nie skorzystają z usług Wilsona Palaciosa.

Tottenham 14. miejsce 12 punktów
Birmingham 16. miejsce 11 punktów
Nasz typ: 3:1
Średni kurs: 1.45; 3.85; 7.75
Proponowana stawka: 20 zł
Ryzyko: średnie

Przewiń na górę strony