Strona główna / Filmy video z meczu Manchester United – Blackburn Rovers

Filmy video z meczu Manchester United – Blackburn Rovers

W niedzielne popołudnie na Old Trafford zawitała drużyna Blackburn Rovers w ramach 13. kolejki angielskiej Premiership. Każdy kibic United w duchu liczył na kolejną wygraną, kolejne 4 bramki i wspaniałe widowisko. I się nie zawiódł – drużyna gości musiała uznać wyższość Czerwonych Diabłów, przegrywając to spotkanie 2-0. Podwójne emocje dostarczał fakt, iż trenerem Blackburn jest Walijczyk Mark Hughes – żywa legenda zespołu z Old Trafford, który w blisko pięciuset spotkaniach zdobył 162 bramki. Ja zapraszam Was na bramek z tego spotkania.

Bramka Ronaldo na 1-0

Do 33 minuty gry na stadionie utrzymywał się rezultat 0-0. Wówczas został odgwizdany rzut rożny dla United. Wspaniałe dośrodkowanie Ryana Giggsa, wprost na głowę Ronaldo otworzyło Czerwonym Diabłom drogę do bramki strzeżonej przez Brata Fridela. Perfekcyjny strzał Portugalczyka – bramkarzowi gości nie pozostało nic innego, jak tylko odprowadzić piłkę wzrokiem do siatki.

Bramka Ronaldo na 2-0

Niespełna dwie minuty później gracze Manchesteru United cieszyli się z podwójnego prowadzenia. Ponownie po bramce Cristiano Ronaldo. Wszystko zaczęło się od niesamowitego podania Sahy do Teveza, a ten odgrywając piłkę do Ronaldo, zaliczył asystę przy bramce Portugalczyka. Wrzawa i 2-0 na Old Trafford!

Czerwona kartka Dunna

Od 53 minuty gry United grało w przewadze, kiedy to żółtą kartką ukarany został Davin Dunn za faul na Lousie Saha. Kara była już drugą dla tego zawodnika, co w rezultacie dało czerwony kartonik dla zawodnika Blackburn. Pierwszy otrzymał za brzydki faul na Carlosie Tevezie.

Skrót całego spotkania

Niestety nie udało się podtrzymać passy zwycięstw z czterema bramkami na koncie, mimo iż Czerwone Diabły od 54 minuty grały w przewadze, po tym jak czerwoną kartką ukarany został David Dunn. Jednak należy cieszyć się ze zwycięstwa i fotela lidera tabeli Premiership, przynajmniej do jutra, bo wtedy jak wiemy swoje spotkanie z Reading gra Arsenal. Więc trzymajmy kciuki za Reading i czekajmy na kolejny mecz w wykonaniu naszych ulubieńców. A taki dopiero 24 listopada na Reebok Stadium z Boltonem.