Nie przegap
Strona główna / Partnerzy

Partnerzy

Cafe NewsCafe News w wersji 4.0 został udostępniony użytkownikom w kwietniu 2006r. Jest to darmowa aplikacja (czytnik kanałów informacyjnych/RSS), która udostępnia użytkownikom informacje z portali i serwisów informacyjnych naszych Partnerów (m.in. WP, Interia, IDG, PAP, RMF, Bankier, CHIP, serwisy pracy – jobpilot.pl, pracuj.pl, jobs). Do tej pory Cafe News zainstalowało ponad 350 tys. osób i liczba ta systematycznie rośnie. Istnieje także wersja online, Cafe News Web. Zapraszam do zapoznania się z nią na stronie www.cafenews.pl.


Sport&Business Foundation Sport & Business Foundation to jedna z pierwszych marek, z którą współpracę nawiązał Redlog.pl. Zajmuje się poprawą sytuacji polskiego sportu poprzez wzmacnianie jego więzi z profesjonalnym biznesem. Organizuje spotkania branżowe, publikuje prace naukowe z zakresu marketingu sportowego, a także świadczy usługi konsultingowe i marketingowe z zakresu szeroko pojętego sportu.


ISSZ ISS nasza witryna pracowała od dawna, jednak w kwietniu 2009r. współpraca obu stron znacznie się pogłębiła. ISS to wiodący dystrybutor oficjalnych strojów i gadżetów znanych drużyn piłkarskich w polskim Internecie. Największą zaletą tej firmy jest szybkość realizacji zleceń a także niezwykle bogaty wybór, zwłaszcza w kategorii gadżetów kibica reprezentacji Polski.


Chcesz dołączyć do grona partnerów Redlog.pl?
Napisz:

[email protected]

Przewiń na górę strony