Strona główna / Video z meczu Manchester United – Arsenal Londyn

Video z meczu Manchester United – Arsenal Londyn

Witam serdecznie wszystkich miłośników Manchesteru United i zapraszam na relację video, która będzie prowadzona, tradycyjnie już, na żywo. Dzisiejsze spotkanie United jest pod pewnym względem wyjątkowe, a wszystko to dlatego, gdyż bój o 3 punkty przyjdzie stoczyć nam z odwiecznym rywalem – Arsenalem Londyn. Nie muszę więc chyba nikogo specjalnie zachęcać do częstego zaglądania na stronę. Gotowi na sporą dawkę wrażeń i emocji? Tak? No to siadamy wygonie w fotelach, zapinamy pasy i zaczynamy!

Pierwsza połowa

Okazja Rooneya (23′)

Dobrze zbudowany atak United, wykończony strzałem Wayne Rooneya. Niestety Lehmann stanął na wysokości zadania broniąc, a było tak blisko!

Kolejna okazja United (35′)

Wspaniała sytuacja na strzelenie gola przez Czerwone Diabły! W sytuacji „jeden na jeden” z Lehmannem znalazł się Wayne Rooney, jednak ponowna, można rzec, że nawet trochę przypadkowa parada reprezentanta Niemiec ratuje Arsenal przed utratą bramki.

Skrót pierwszej połowy

Druga połowa

Adebayor i 1:0! (48′)

Tuż po przerwie, w 48 minucie padł pierwszy gol w tym spotkaniu – niestety dla Arsenalu. Lekkie zamieszanie wykorzystał Van Persie, który to dośrodkował w pole karne do Adebayora, a ten uderzył głową zdobywając bramkę.

Rzut karny dla United! Ronaldo! (52′)

Na wyrównanie nie trzeba było za długo czekać. Swój wkład w to miał Gallas, który dopuścił się zagrania ręką we własnym polu karnym! Decyzja sędziego była jednoznaczna – rzut karny, który pewnie wykorzystał Cristiano Ronaldo!

Hargreavessss! (72′)

Cóż za wspaniała bramka Owena Hargreavsa! Reprezentant Anglii wspaniale uderzył z rzutu wolnego strzelając drugiego, dającego prowadzenie gola dla Manchester United. Wspaniały, precyzyjny strzał. Lehmannowi nie pozostało nic innego jak tylko odprowadzić piłkę wzrokiem do bramki!

Koniec spotkania! Arsenal Londyn musi uznać wyższość Czerwonych Diabłów, przegrywając na Old Trafford 2:1. Manchester United jest już coraz bliżej zdobycia tytułu Mistrza Anglii, gdyż ma już 6 punktów przewagi nad Chelsea i 9 nad Kanonierami. Ja już się z Wami żegnam i zapraszam na kolejną relację video z meczu United, a taka już 19 kwietnia przy okazji spotkania z Blackburn.