Wideo z meczu Aalborg Boldspilklub – Manchester United

Witam serdecznie wszystkich kibiców i zapraszam na relację z drugiego meczu United w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Na inaugurację nasi ulubieńcy bezbramkowo zremisowali na Old Trafford z zespołem Villarreal. Nasi dzisiejsi przeciwnicy też pokazali, że nie powinno się tak szybko dzielić skóry na niedźwiedziu i wywieźli z Glasgow po meczu z Celtikiem jeden punkt (remis 0:0). Dlatego też nie powinno się stawiać dzisiaj gospodarzy na straconej pozycji. Na pewno nie zrobią tego dzisiaj zawodnicy “Czerwonych Diabłów”, bo niejednokrotnie już o tym mówili. Nie chcąc zapeszać powiem cicho, że “maszyna Fergusona” powili zaczyna się rozkręcać. Jak będzie dziś? Odpowiedź poznamy, za około 2 godziny!
W podstawowym składzie United może dziwić obecność Johna O’Shea, a także Rafaela da Silvy. W ataku natomiast SAF postawił dzisiaj na Berbatova i Rooneya, sadzając tym samym na ławce rezerwowych Carlosa Teveza. Na ławdce rezerwowych naszych przeciwników zasiada natomiast Marek Saganowski. Oto jak prezentują się składy obu drużyn:
Aalborg Boldspilklub:
Zaza – Bogelund, Olfers, Beauchamp, Martin Pedersen; Augustinussen, Risgard, Curth, Johansson, Enevoldsen; Saganowski
Ławka rezerwowych: Stenild, Due, Caca, Braemer, Sorensen, Kristensen, Schwartz.
Manchester United:
Van der Sar – Rafael, Vidić, Ferdinand, Evra; Ronaldo, Scholes, O’Shea, Nani; Berbatow, Rooney.
Ławka rezerwowych: Amos, Brown, Anderson, Giggs, Park, Evans, Tevez
22′ Rooney!
55′ Berbatov! 2:0!
79′Ponownie Berbatov i 3:0
Oceń ten wpis:

(3 głosów, średnia: 4,00 na 5)











Pomóżcie mi ,mam opere i nie chą mi chodzić filmiki z tej strony,co mam zrobic żeby chodziły czy to jakieś sterowniki typu fles player z góry dziekuję!!!Manchester United Górą Glory Glory
Najłatwiej chyba będzie użyć Firefoksa ;-)
czy to tylko ja, czy wy tez zauwazyliście ze Nani ma żałosne umiejętności techniczne?!!
nie potrafił dzis nawet dośrodkowac, a przy 3 próbach strzeleckich bił w piłkarzy… co jest nie tak???
ten chlopak zamiast sie rozwijac cofa sie…
za to rosnie nam mlody Cafu na prawe obronie!!!!!
z nadzieja patrze w przyszlosc
może i przy drugiej bramce Berba nie miał jakiegoś trudnego zadania, to jednak jego strzał mógł się podobać. z miejsca, bez żadnego problemu uderzył czysto z woleja i na tyle mocno, że bramkarz nie miał absolutnie nic do powiedzenia. a ostatni gol – uderzenie prawie, że z nożyc, klasa. do tego Rooney drugie trafienie w drugim meczu, powoli zaczyna być co raz mniej powodów do niepokoju, choć wielką stratą na pewno będzie absencja Scholesa. pytanie tylko jak długo będzie pauzował.
Nie miałem okazji oglądać meczu. Może inaczej… Mecz oglądać mogłem, w końcu teoretycznie jest coś takiego jak internet. Postanowiłem jednak, że obejrzę skróty ze spotkania z Aalborgiem, lecz… Tu także mnie coś zajęło i nawet z powtórek nic nie wyszło. Jak to dobrze, że jest jeszcze Redlog :-)
Bardzo podobała mi się bramka Berbatova. Debiut w Lidze Mistrzów i dwie bramki na koncie. Fantastycznie nożyce.
Wynik United i dobry występ Dymitara dał mi dziś wiele radości :-)
Brawo teraz już tylko zwycięstwa.Cieszą bardzo bramki Berbatova i gra Rafaela:)
Co do Naniego nie oglądałem meczu, ale z niego się robi Ronaldo(może teraz i nie ale wcześniej grał samolubnie) i za każdym razem chce strzelać bramkę i zauważyłem że czasem gra źle, czasem bardzo dobrze.
Cieszy mnie ogromnie oczywiście wysoka wygrana, ale jeszcze bardziej fakt, iż bramki zdobywali napastnicy.
Pierwsza bramka: zagranie do Giggsa, który genialnie, prostopadle podał do Rooneya, któremu zaś nie pozostało nic innego, jak skierować piłkę do siatki. Zadowala skuteczność Roo.
Druga bramka: tutaj widać prawdziwego Berbatova. Przyczaił się, w odpowiednim momencie skoczył do piłki, prawdziwy łowca goli. No i w miarę szybko debiutowa bramka. Wolej też niczego sobie, choć praktycznie do pustej bramki.
Trzecia bramka: dobra wrzuta Ronaldo i wspaniałe zakończenie akcji przez Dimitara. Trochę wcześniej wyskoczyć i byłyby prawdziwe nożyce a’la Giuly :) Ale i tak bramka bardzo mi się podoba.
Co do Naniego, to co mecz chce pokazać, jaką ma siłę strzału. Najczęściej lot piłki kończy się w rękach bramkarza lub odbija się od obrońcy. W poprzednim sezonie, o ile dobrze pamiętam, z Tottenhamem w taki sposób uratował nas przed remisem. Jeśli ma dużo miejsca w okolicach pola karnego, niech ładuje, tylko niech włoży w to także trochę techniki. Ogólnie gra w kratkę, wiele daremnego dryblingu. Drugi Ronaldo w gorszym wydaniu.