Nie przegap
Strona główna / O blogu / FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Komentarze

Jak dodać i używać avatarów na Redlog.pl?

Aby używać avatarów na Redlog.pl wystarczy zarejestrować się w serwisie Gravatar.com. Należy jednak pamiętać, aby podczas rejestracji użyć ten sam adres email, którego używasz podczas komentowania na Redlog.pl. Po rejestracji i konfiguracji swojego konta w serwisie Gravatar w przeciągu kilkunastu minut Twój avatar pojawi się przy wszystkich Twoich komentarzach na Redlogu.

» Jak używać serwisu Gravatar – świetny poradnik!

Nie widać moich komentarzy

Jeśli komentujesz po raz pierwszy raz na Redlogu musisz poczekać, aż nasz algorytm sprawdzi czy nie jesteś spamerem. Nasz blog był często atakowany przez spamerów dlatego każdy nowy komentujący jest sprawdzany. Jeśli już nasz system Ciebie rozpozna nie będziesz mieć problemów z komentowaniem, ale pamiętaj – musisz używać tego samego adresu email oraz loginu, jeśli będziesz zmieniać te dane algorytm będzie za każdym razem sprawdzać czy przypadkiem nie są to dane spamera przez co Twoje komentarze mogą pojawiać się opóźnieniem.

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem i komentujesz teksty regularnie to Twoje wypowiedzi będą pojawiać się natychmiast, oczywiście są wyjątki od tej reguły – np. bardzo duży ruch na stronie, ale zdarza się to wyjątkowo rzadko.

Posty

W przygotowaniu

Przewiń na górę strony