Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Adnan Januzaj podpiał nowy kontrakt!
Adnan Januzaj podpiał nowy kontrakt!

Adnan Januzaj podpiał nowy kontrakt!

Manchester United z radością pragnie ogłosić, że w dniu dzisiejszym Adnan Januazj podpisał nowy 5-letni kontrakt, obowiązujący do czerwca 2018r. – taką informację możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu.

Adnan zaliczył swój oficjalny debiut w meczu o Tarczę Wspólnoty. Od tej pory zagrał już w kilku spotkaniach Premier League. Prezentował się bardzo dobrze, czego potwierdzeniem mogą być 2 bramki zdobyte w ostatnim meczu przeciwko Sunderlandowi.

A o to co powiedzieli o nowym kontrakcie David Moyes oraz sam Adnan.

Jestem szczęśliwy, że Adnan postanowił swoją przyszłość związać z Manchesterem United. On jest wybitnym talentem i konsekwentnie utwierdza mnie w tym przekonaniu odkąd tu przybyłem.  Jego balans, umiejętności i opanowanie są naprawdę wyjątkowe jak na chłopca w jego wieku. To wspaniałe, że on zdaje sobie sprawę, że ten klub daje szansę występów na największej scenie młodym zawodnikom. To najlepsze miejsce dla niego. – zakończył Boss

Głos zabrał także sam zainteresowany:

To wielka radość grać dla Manchesteru United. Odkąd tylko tutaj przybyłem zawsze czułem, że to jest klub dla mnie. Jak do tej pory sezon jest dla mnie świetny. Mogłem pojechać na tour, zadebiutowałem w meczu o Tarczę Wspólnoty, którą wygraliśmy na Wembley, do tego zagrałem w pierwszym składzie w spotkaniu Premier League przeciwko Sunderlandowi – to jak marzenie. Chcę dalej ciężko pracować i ustabilziować moją pozycję jako zawodnika Manchesteru United.

 

Przewiń na górę strony