Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Bryan Robson: Valencia dobrze postąpił
Bryan Robson: Valencia dobrze postąpił

Bryan Robson: Valencia dobrze postąpił

Były zawodnik Manchesteru United stwierdził, że Antonio Valencia podjął dobrą decyzję zmieniając w tym sezonie numer na koszulce z 7 na 25, w którym to występował w poprzednich latach.

Skrzydłowy już wcześniej w wywiadzie dla MUTV wyjaśnił powody swojej decyzji. Ekwadorczyk ma nadzieję, że ta zamiana pomoże mu w jakimś stopniu powrócić do optymalnej formy, którą prezentował w sezonie 2011/2012 wtedy Antonio otrzymał nagrodę zarówno od fanów jak i swoich klubowych kolegów za doskonałe występy.

W pierwszym meczu Champions League przeciwko Bayerowi Leverkusen Valencia pokazał się z bardzo dobrej strony i wiele wskazuje na to, że piłkarz jest gotowy zabłysnąć na nowo pod wodzą Davida Moyesa.

Myślę, że Antonio zachował się bardzo uczciwie. Być może noszenie koszulki z numerem 7 wywierało na nim zbyt dużą presję. Kiedy miał numer 25 wygrał nagrodę dla zawodnika sezonu, kolejne rozgrywki były dla niego bezbarwne. Nie potrafił pokazać na boisku swojej jakości, a przecież wiemy, że ją posiada.

To była dobra decyzja. Zaczął sezon w obiecującym stylu co jest dobre zarówno dla klubu jak i dla niego.

Robson odniósł się także do legendarnego w Manchesterze numeru 7 były pomocnik już nie może się doczekać, aby zobaczyć kto następny dostąpi zaszczytu noszenia owego trykotu.

Moim zdaniem byłoby świetnie gdybyśmy mogli sprowadzić do zespołu kogoś, kto będzie się idealnie nadawał do noszenia tej koszulki jak David Beckham czy też Ronaldo. Miejmy nadzieję, że to znowu będzie Cristiano!   – zakończył Bryan Robson.

Przewiń na górę strony