Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Rooney obiecuje sukces na MŚ
Rooney obiecuje sukces na MŚ

Rooney obiecuje sukces na MŚ

Po wtorkowym zwycięstwie nad Polską 2-0 Anglicy są już pewni udziału w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata. Jeden ze strzelców bramek dla Synów AlbionuWayne Rooney obiecuje, że drużyna narodowa jedzie do Brazylii osiągnąć sukces.

Wprawdzie rywale Anglików- Ukraińcy wygrali z San Marino aż 8-0 jednak dzięki zwycięstwu przeciwko Polakom, Roy Hodgson wraz ze swoim zespołem nie musieli oglądać się na pozostałe wyniki i awansowali na Mistrzostwa Świata z pierwszego miejsca w grupie.

W ostatnich latach występy reprezentacji Anglii na najważniejszych futbolowych turniejach były rozczarowujące. Wayne Rooney jest przekonany, że tym razem wszystko potoczy się inaczej, a mieszanka rutyny z młodością przyniesie oczekiwany sukces.

Brazylia jest świetnym piłkarskich krajem. Ale oczywiście w przyszłym roku nie jedziemy tam jako turyści. Spróbujemy osiągnąć dobry wynik i mam nadzieję, że nam się to uda. Wszyscy w kadrze są podekscytowani. Mamy jeszcze do rozegrania kilka meczów towarzyskich, które pomogą nam się odpowiednio przygotować do Mistrzostw, zobaczymy jak się wszytko potoczy.

Dwa ostatnie mecze w naszym wykonaniu były naprawdę dobre. Kilku młodych zawodników, którzy wystąpili w meczach bardzo dobrze się spisało i myślę, że takie połączenie doświadczonych piłkarzy z tymi trochę mniej ogranymi jest dobrym rozwiązaniem.

Przewiń na górę strony