Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Buttner: Musimy walczyć o zwycięstwa
Buttner: Musimy walczyć o zwycięstwa

Buttner: Musimy walczyć o zwycięstwa

Alexander Buttner podkreśla, że zawodnicy Manchesteru United muszą walczyć o zwycięstwa w kolejnych meczach i odzyskać formę po bardzo nierównym początku sezonu Premier League. Holender nie ukrywa, że sobotnia porażka była szokiem, jednak jest zbyt wczesna faza rozgrywek, aby mówić o kryzysie.

Myślę, że nie jesteśmy w kryzysie. Wprawdzie przegraliśmy trzy mecze ale musimy skoncentrować się na każdym kolejnym spotkaniu i walczyć o zwycięstwa.

Oczywiście kibice chcą widzieć zwycięstwa, tak samo jak zawodnicy. Nie jesteśmy zadowoleni kiedy przegrywamy chcemy wygrywać i musimy o to walczyć. Sezon zaczyna się właśnie teraz i możemy zwyciężyć jeszcze wiele gier. Musisz zaufać zawodnikom i wszystkim innym. Myślę, że jako zespół wrócimy na dobrą drogę – jestem tego pewien.

Pierwszą okazją do triumfu będzie środowy mecz Champions League przeciwko Szachtarowi Donieck.

Oczywiście, to bardzo rozczarowujące dla wszystkich, że przegraliśmy ostatni mecz przeciwko West Bromwich ponieważ zagraliśmy dobrze, w dodatku wcześniej zwyciężyliśmy z Liverpoolem. Myślę, że zaprzepaściliśmy zbyt wiele szans, za to nasi rywale wykorzystali wszystkie jakie sobie stworzyli. Ciężko było strzelić gola ponieważ oni bronili się całym zespołem. To był ciężki mecz, jednak teraz wszyscy koncentrujemy się na środowym pojedynku – zakończył Buttner

Przewiń na górę strony