Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Anderson apeluje o koncentrację
Anderson apeluje o koncentrację

Anderson apeluje o koncentrację

Brazylijski pomocnik apeluje do swoich kolegów, aby nie rozpamiętywali sobotniej porażki i wrócili na zwycięską ścieżkę już w środę w meczu przeciwko Szachtarowi Donieck.

Anderson miał wczoraj pecha – nie zdołał się wpisać na listę strzelców, kiedy piłka po jego strzale z główki odbiła się od poprzeczki. Pomocnik jest zawiedziony, że wczorajszym meczu nie udało się zdobyć żadnych punktów, ale jest przekonany, że drużyna wyciągnie wnioski.

Wydaje mi się, że zasłużyliśmy na punkty w tej grze. Pomimo tego, że West Brom jest ciężkim przeciwnikiem stwarzaliśmy swoje okazje, jednak nie wykorzystywaliśmy ich co udało się naszym przeciwnikom.

Brazylijczyk powiedział, że zespół jest zawiedziony tą porażką ale zaznaczył, że wszyscy dokładnie wiedzą w jaki sposób należy teraz zareagować.

Dalej będziemy ciężko pracowali zarówno na boisku jak i na treningach dokładnie tak jak jest to wymagane w Manchesterze United. Chcemy wygrać każde rozgrywki w których uczestniczymy więc musimy się skupić i myśleć o następnych meczach.  Teraz trzeba pokazać charakter.

Wszyscy wiedzą, że w Manchesterze są świetni piłkarze i pomimo tego, że sytuacja jest nie jest łatwa, musimy patrzeć przed siebie i myśleć pozytywnie. – zakończył Anderson.

Przewiń na górę strony