Strona główna / Aktualności / Vidic: To była okropna porażka
Vidic: To była okropna porażka

Kapitan Manchesteru United Nemanja Vidić nie ukrywa swojego rozczarowania po dotkliwej porażce w derbowym spotkaniu z Manchester City. Czerwone Diabły w niedzielne popołudnie nie miały nic do powiedzenia i przegrały aż 1:4.

Czerwone Diabły straciły gola w końcówce pierwszej połowy oraz następne dwa na początku drugiej części gry co spowodowało, że odwrócenie losów tego meczu było praktycznie niemożliwe.

Przegranie meczu derbowego jest okropne. Wszystko staje się jeszcze gorsze, gdy przegrywasz w takim stylu jak my dzisiaj. Traciliśmy 4 bramki i to było bardzo trudne. W żadnym fragmencie meczu nie byliśmy blisko wyrównania wyniku ani tym bardziej zwycięstwa. To co się stało jest rozczarowujące ale musimy się podnieść. Dzisiaj jesteśmy przygnębieni ale już jutro postaramy się myśleć pozytywnie, wygrać następny mecz i iść dalej.

Nemanja mówił też o dyspozycji rywala:

Od pierwszych minut starali się grać agresywnie. W pierwszych 20 minutach mieli wyższe posiadanie piłki i zdobyli gola. Za to my nie weszliśmy dobrze w to spotkanie. Właśnie to musimy zrobić w środę i postaramy się wygrać. To jest teraz najważniejsze, nie możemy sobie pozwolić na ciągle oglądać się za siebie – zakończył Serb.