Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Kagawa wyraża swoją frustrację
Kagawa wyraża swoją frustrację

Kagawa wyraża swoją frustrację

Pomocnik Manchesteru United Shinji Kagawa wyraził w ostatnim wywiadzie swoje niezadowolenie z powodu braku gry pod wodzą nowego managera.

Japończyk zagrał zaledwie 7 minut w nowym sezonie – wszedł tylko z ławki w meczu o Community Shield, a w meczu z Liverpoolem nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Kagawy w reprezentacji, gdzie odgrywa czołowe role – w ostatnim spotkaniu popisał się pięknym trafieniem przeciwko Ghanie.

Proszę zapytać Davida Moyesa dlaczego nie znalazłem się w składzie. Brak gry jest frustrujący ale strzelenie gola takiego jak ten dodaje mi pewności siebie. Mam nadzieję, że uda mi się zabrać tą pewność ze sobą do klubu i wtedy wszystkie sprawy zaczną toczyć się we właściwym kierunku.

Ciężko jest jak się nie gra regularnie. Niektóre dni są bardziej frustrujące niż inne – to przychodzi falami. Jestem zadowolony, że mogłem wrócić do Japonii, zagrać mecz i strzelić gola. Pozostało mi ciężko pracować i walczyć o swoją szansę. Kiedy wrócę do klubu będzie dużym wyzwaniem dostanie się od razu do składu, będę czekał na swoją okazję do gry w Premier League oraz Champions League i jestem pewien, że ją dostanę – zakończył Kagawa

Przewiń na górę strony