Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Nani: Dzięki Moyesowi zostałem w Manchesterze
Nani: Dzięki Moyesowi zostałem w Manchesterze

Nani: Dzięki Moyesowi zostałem w Manchesterze

Przez ostatnich kilka(naście) miesięcy media raz po raz łączyły Naniego z transferem do innego klubu. Koniec końców Portugalczyk jednak został w Manchesterze i przedłużył kontrakt o kolejnych 5 lat. Jak się okazuje, to nowy manager Manchesteru United przekonał Naniego do pozostania na Old Trafford.

Sam zawodnik nie ukrywa, że w minionym okienku transferowym odrzucił oferty innych drużyn, a kluczową rolę przy podjęciu tej decyzji odegrał David Moyes.

Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego kontraktu. To lato nie było proste ale po wielu rozmowach z Davidem Moyesem uwierzyłem, że pozostanie w Manchesterze będzie najlepszym rozwiązaniem. Czuję, że mogę wiele zaoferować drużynie. Miałem kilka innych poważnych ofert jednak nie były to dla mnie wystarczająco duże wyzwania abym chciał opuścić United.

Trener nie zapewnił mi tego, że będę występował w pierwszym składzie częściej niż jakikolwiek inny zawodnik. Wiem, że muszę ciężko pracować na miejsce w tej drużynie  i taki jest właśnie mój cel na ten sezon – zapewnił Portugalczyk w krótkim wywiadzie dla Daily Mirror.

Przewiń na górę strony