Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Oficjalnie: Nani z nowym kontraktem!
Oficjalnie: Nani z nowym kontraktem!

Oficjalnie: Nani z nowym kontraktem!

Manchester United radością ogłasza, że Portugalczyk Nani podpisał nowy 5-letni kontrakt obowiązujący do czerwca 2018 roku – czytamy na oficjalnej witrynie klubu.

Skrzydłowy przebywa w zespole Czerwonych Diabłów od maja 2007 r. i w tym czasie wygrał czterokrotnie Premier League, dwukrotnie Puchar Ligi, Klubowe Mistrzostwa Świata oraz Puchar Europy.

„Granie dla Manchesteru United jest dla mnie fantastycznym doświadczeniem. Kiedy dołączyłem do klubu nigdy nie wyobrażałem sobie, że odniesiemy taki sukces. Trenowanie każdego dnia z zawodnikami, którzy chcą wygrywać trofea co roku jest dla mnie wielką motywacją. Jestem bardzo szczęśliwy, że nowy manager pokazał, że wierzy we mnie. Cieszę się, że będę mógł pomóc zespołowi w odnoszeniu kolejnych sukcesów” – zakończył Portugalczyk.

Swojego zadowolenia nie ukrywał również David Moyes, który bardzo liczy na dobre występy portugalskiego skrzydłowego.

„Jestem bardzo zadowolony, że Nani przedłużył kontrakt o kolejnych 5 lat. Ma wielkie umiejętności oraz – biorąc pod uwag ę jego wiek – doświadczanie. Byłem pod wrażeniem jego podejścia do treningów i nie mogę się doczekać pracy z tym zawodnikiem w kolejnych sezonach.”

Przewiń na górę strony