Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Bilbao odrzuca ofertę United za Andera Herrere!
Bilbao odrzuca ofertę United za Andera Herrere!

Bilbao odrzuca ofertę United za Andera Herrere!

Hiszpański klub Athletic Bilbao poinformował, że odrzucił w czwartek ofertę Manchesteru United w wysokości 30 milionów euro za pomocnika Andera Herrereę.

O propozycji poinformował na konferencji prasowej prezydent baskijskiego klubu Josu Urrutia, który dodał również, że zawodnik opuści klub tylko w momencie jeśli zainteresowany zespól aktywuje klauzule odejścia w jego kontrakcie opiewającą na 30.75 miliona funtów (36 milionów euro)

Zeszłej nocy otrzymaliśmy ofertę za Andre Herrere, która została odrzucona. Poinformowaliśmy zainteresowany zespól, że nie negocjujemy sprzedaży naszych zawodników. Nasz klub jest inni niż wszystkie. Jest oparty na sentymencie. Naszym celem nie jest zarabianie pieniędzy.

Jeśli jakiś gracz chce odejść to po pierwsze sam musi tego zechcieć, a po drugie zainteresowany klub musi zapłacić kwotę zapisaną w kontrakcie.

Na temat transferu został przepytany David Moyes na konferencji prasowej przed meczem z Liverpoolem. Szkot jednak nie chciał ujawniać nazwisk piłkarzy których próbuje sprowadzić.

Staramy się nie ujawniać naszych ofert, jeśli to możliwe. Składamy po prostu propozycje zainteresowanym klubom i robimy to w profesjonalny sposób.

Szkot został również zapytany o trudności ze sprowadzeniem graczy podczas tego okienka.

Tak to musiało wyglądać, ponieważ przyszedłem do nowej pracy i musiałem najpierw poznać piłkarzy.

W klubie jest również nowy dyrektor wykonawczy, więc musiało zająć trochę czasu zanim się obaj zaaklimatyzowaliśmy. Staramy się jednak robić swoje i pozyskać piłkarzy, którzy są naszymi celami.

Mocno interesujemy się dwoma czy trzema graczami i robimy wszystko by ich sprowadzić do klubu. Za niektórych złożyliśmy już oferty, za niektórych jeszcze nie. Ostatnie dni okienka transferowego mogą być pracowite i mam nadzieję, że uda nam się dokonać jakiś transakcji, ale nie mogę tego zagwarantować.

Źródło: Sky Sports

Przewiń na górę strony