Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Redlog wkracza na Twittera!

Redlog wkracza na Twittera!

Wiosna za oknami (?), świat budzi się do życia (?), dlatego i my postanowiliśmy zrobić coś nowego. Już dziś rozpoczynamy działalność na drugim po Facebooku serwisie społecznościowym – Twitterze!

Jak być może już zauważyliście, po prawej stronie umieściliśmy okienko, dzięki któremu nie musicie wchodzić do serwisu Twitter, by być na bieżąco z naszymi tweetami i móc dyskutować, dzielić się spostrzeżeniami, ciekawymi linkami i czymkolwiek chcecie.

Twitter daje nam nowe możliwości. Dotrzemy do tych z Was, którzy wyżej sobie cenią Twittera od Facebooka, łatwiej i szybciej będziemy mogli komentować choćby bieżące wydarzenia na boisku, szybciej przekażemy Wam najnowsze opinie wygłaszane przez futbolowe osobistości.

Przede wszystkim, nasz profil nie będzie kalką profilu z FB. Na chwilę obecną tworzyć go będą Mateusz Konior (@MatkaMu) i Patryk Tuzgier (@patryktuzgier), a także Krzysiek Wójtowicz (@Krix1908) – jako jedyny obsługujący również „Fejsbunia”.

Jako się rzekło: zaczynamy już dziś – pierwsze większe tweetowanie rozpocznie się w trakcie meczu z Reading. Zapraszamy!

sledz_nas.png

Przewiń na górę strony