Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Konkurs „25 lat na szczycie” cz. 2

Konkurs „25 lat na szczycie” cz. 2

Rozpoczynamy drugi i zarazem ostatni etap Konkursu, w którym odpowiadając na pytania z historii Redloga możecie wygrać książki „Sir Alex Ferguson. 25 lat na szczycie” – będące oficjalną publikacją Manchesteru United.

» Konkurs „25 lat na szczycie” cz. 1
» Sir Alex Ferguson – 25 lat na szczycie

Tydzień temu w poprzedniej części Konkursu zaprezentowaliśmy pierwsze 20 pytań, teraz natomiast zmagania wchodzą w decydującą fazę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby chętni zmierzyli się z pierwszą przygotowaną przez nas ankietą, a na Wasze odpowiedzi w drugiej odsłonie czekamy do końca miesiąca. Następnie do 7 marca wszystkie wysłane formularze zostaną sprawdzone, zliczone i wyłonimy zwycięzców.

Przypominamy, że rywalizacja toczy się o 3 biografie Fergusona, wydane przez Wydawnictwo Anakonda.

Sir Alex Ferguson - gwiazda sportu

Kalendarz Manchesteru UnitedDla osoby, która zajmie 4. miejsce przygotowaliśmy ścienny kalendarz kibica Manchesteru United na 2013 rok. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że bieżący rok już się rozpoczął, ale jednak jego lwia (a może raczej diabelska) część dopiero przed nami. Poza tym będzie on kiedyś świetną pamiątką.

Portfel reprezentacji FrancjiNatomiast za zajęcie 5. miejsca przyznany zostanie portfel reprezentacji Francji. Z Trójkolorowymi związanych w tym roku będzie więcej atrakcji, ponieważ wyczekujemy już premiery kolejnej biografii zaprezentowanej nakładem Wydawnictwa Anakonda, tym razem będzie to książka poświęcona Ericowi Cantonie.

Przypominamy również, że o końcowej klasyfikacji decydować będzie suma uzyskanych punków, przy czym za każdą prawidłową odpowiedź przyznawane jest jedno „oczko”. Ponieważ czas macie aż do północy z 28 lutego na 1 marca, jest go sporo i nie musicie się spieszyć – jeśli kilka osób zgromadzi taką samą liczbę punktów o ostatecznej kolejności zadecyduje losowanie.

Każdy może wziąć udział w Konkursie tylko raz, a w celu weryfikacji zgłoszeń w obu kwestionariuszach należy podać te same kontaktowe.

W Konkursie nie mogą uczestniczyć byli i obecni redaktorzy Redlog.pl.

Zapraszamy do udzielania odpowiedzi w drugiej przygotowanej ankiecie:
Druga część konkursowych pytań

Wszystkich tych, którzy nie zmierzyli się jeszcze z pierwszymi dwudziestoma pytaniami zachęcamy do wypełnienia również pierwszego formularza.

Życzymy powodzenia!

Przewiń na górę strony