Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Rozdajemy koszulki!

Rozdajemy koszulki!

Dzięki współpracy nawiązanej z mBankiem prezentujemy Wam akcję, w której za założenie całkowicie DARMOWEGO konta otrzymacie również ZA DARMO gwarantowaną, unikatową koszulkę stworzoną przez nasz serwis specjalnie na tę okazję!

Do wyboru z dwóch wzorów:
Wzór 1.
Wzór 2.
Co trzeba zrobić, by otrzymać którąś z powyższych koszulek? Wystarczy poświęcić raptem kilka minut na założenie DARMOWEGO konta w mBanku oraz zachować je aktywne przez co najmniej miesiąc. Nie ma żadnych innych ukrytych kosztów ani niebezpiecznych warunków – zasady są jasne i przejrzyste! Nasz serwis jest oficjalnym partnerem sponsora konkursu – mBanku!
Uwaga! By wziąć udział w naszej promocji, musisz mieć ukończone 18 lat!

Oprócz gwarantowanej koszulki możecie również wziąć udział w losowaniu jeszcze atrakcyjniejszych nagród, niefinansowanych przez nasz portal. Wystarczy na założone konto wpłacić 200zł na co najmniej 24h (po tym czasie pieniądze można wypłacić). Wówczas weźmiecie udział w losowaniu m.in. oryginalnych koszulek meczowych Manchesteru lub piłki.

Wszystkie informacje, regulamin i wniosek do złożenia znajduje się pod tym linkiem:

www.odbieramnagrode.pl/redlog.php

Akcja trwa do 31 marca 2013! Zapraszamy!


Uwaga! Organizatorem Promocji jest serwis Odbierampendrive.pl. Redlog.pl spełnia wyłącznie funkcję informacyjną, nie jest organizatorem Promocji i nie ponosi za nią odpowiedzialności.

Przewiń na górę strony