Nie przegap
Strona główna / Offtopic / Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, relaksu, czasu spędzonego w gronie najbliższych, prezentów, uśmiechu i szczęścia. Zanim jednak usiądziemy do wigilijnego stołu, aby wspólnie radować się z narodzenia Chrystusa, zanim spróbujemy wszystkich pyszności, których przygotowanie kosztowało tak wiele czasu i wysiłku, a także i cierpliwości (też tak macie, że wyganiają Was z kuchni, bo wciąż podjadacie?). W końcu, zanim podzielimy się opłatkiem, zaśpiewamy pierwszą kolędę, Liverpool spadnie do Championship, Abramovich zwolni Beniteza, a pierwsza gwiazdka zabłyśnie na niebie, warto złożyć sobie szczere i serdeczne życzenia! A czego można życzyć kibicom Manchesteru United?

Przed nami druga, równie emocjonująca część sezonu. Życzę Wam, drodzy kibice, abyśmy po świętach mogli oglądać równie wspaniałe spotkania, jak te z Chelsea czy Manchesterem City. Abyśmy mogli cieszyć się z kolejnych bramek Robina van Persiego, tym razem jednak w innych okolicznościach, niż te strzelone w meczu z Southhampton. Aby to rywale tracili bramki w pierwszych minutach spotkania, a thrillery, których byliśmy świadkami, stały się tylko wspomnieniem. Życzę ponadto, abyśmy nie musieli wściekać się z powodu kontuzji, transferowej posuchy czy błędów naszej defensywy. A propos, niech będzie ona tak twarda i nieugięta, jak nasi domownicy, którzy nie pozwalają nam na sprawdzenie prezentów pod choinką czy na spróbowanie świątecznych specjałów. Niech 20. tytuł mistrza Anglii stanie się rzeczywistością, a kto wie, może uda nam się sięgnąć również po puchar ChampionsLegue? Obyśmy jak najczęściej słyszeli „O matko Boska, przecież takich bramek nie strzela się nawet na treningach” i „Manchaster United? Theirwinningmentalityisawesome!”. Wspaniałej drugiej części sezonu, pełnej emocji, bramek, zdobytych pucharów i wspaniałych spotkań w wykonaniu naszego zespołu! Niech druga część batalii o prymat w Anglii i Europie będzie tak szampańska i owocna, jak wigilijny stół pełen smakołyków i sylwester pełen zabawy i alkoholu!

W imieniu własnym oraz całej redakcji Redloga, oprócz wyżej wymienionych życzeń związanych z naszym ukochanym klubem, życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Niech ten wieczór będzie przepełniony miłością, uśmiechem bliskich i radością z czasu, jaki razem spędzamy! Niech pod choinką czeka na Was cały karton prezentów, a Sylwester będzie niezapomniany, prawie tak samo, jak bramka Rooneya z przewrotki w derbach czy comeback United w 1999 roku z Bayernem. Wszystkiego Dobrego!

Przewiń na górę strony