Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Komentarze Facebooka na Redlogu

Komentarze Facebooka na Redlogu

Wczoraj późnym wieczorem zastąpiliśmy zasłużone komentarze Disqusa wtyczką społecznościową Facebooka, czego efekt większość z Was widzi już na swoich tablicach. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele zalet, a przede wszystkim ma ułatwić Wam wymianę spostrzeżeń i późniejsze śledzenie poruszanych wątków.

Już jakiś czas temu mogliście logować się przez Facebooka w celu zostawienia komentarzy, teraz jednak będzie to niezbędne, aby pozostawić post. Każdy komentarz przypisany zostanie do konta, z którego zostanie wysłany (zamieszczona zostanie również miniaturka zdjęcia profilowego), ale sami decydujecie, czy chcecie, aby wasze wpisy wyświetlane były również na FB, czy wyłącznie na RL. Wystarczy odznaczyć opcję „Opublikuj na Facebooku” i Wasze wypowiedzi pozostaną jedynie na Redlogu. Możecie jednak brać udział w dyskusji z poziomu serwisu społecznościowego – takie komentarze będą się wyświetlać także pod artykułami – macie więc teraz łatwiejszy dostęp do prowadzonych rozmów.

Planujemy nieustannie się rozwijać, dlatego możecie się spodziewać dalszych zmian w wyglądzie i funkcjonowaniu naszego bloga. Obecnie w niektórych miejscach naszego bloga funkcjonuje jeszcze stary system (np. przy artykułach wyświetlana jest ilość postów zamieszczonych w Disqusie), ale wkrótce zsynchronizujemy to również z Facebookiem.

Korzystając z okazji chcemy przypomnieć, że moderacja postów jest włączona ;] Za wszystkie komentarze odpowiadacie z imienia i nazwiska, ale niezależnie od tego zalecamy stosowanie się do zasad netykiety, ponieważ wszelkie nienawistne, wulgarne wpisy a także spam będą usuwane.

Tradycyjnie zachęcamy również do komentowania – poprawną polszczyzną ;]

Przewiń na górę strony