Nie przegap
Strona główna / Wideo z meczu Manchester United – Athletic Bilbao

Wideo z meczu Manchester United – Athletic Bilbao

Dziś ok. godziny 20:50 możemy już wiedzieć wszystko odnośnie awansu Manchesteru United do ćwierćfinału Ligi Europy. Niecałe dwie godziny wcześniej rusza bowiem na baskijskiej ziemi batalia o awans, a przynajmniej o honor. Zapraszamy do śledzenia poczynań Diabłów na naszym blogu.

Ostatniego spotkania, jak zresztą całości dokonań Manchesteru United w tym sezonie w europejskich pucharach, nie warto wspominać, jeśli chcemy zachować względnie dobry humor. 2:3 (będące i tak najniższym wymiarem kary) stawia United przed trudnym zadaniem pokonania Athletiku na wrogim terenie przynajmniej dwoma bramkami. Ale od czego mamy mocny skład, który wyleciał do Hiszpanii?

Bukmacherzy mówią…

Faworytem speców od wyciągania pieniędzy z hazardzistów jest Man United – na jego zwycięstwo kurs wynosi 2.48, w przeciwnym przypadku za złotówkę otrzymać można 292 gr, natomiast trafienie remisu oznacza pomnożenie stawki przez 3.85. Mimo to zainwestowane pieniądze zwiększą się czterokrotnie, gdy obstawimy z powodzeniem awans Anglików w ciągu 90 minut gry, analogiczny zakład dla Bilbao ma kurs tylko 1.35.

Obsada sędziowska

Główny: Cüneyt Çakır
Liniowi: Tarik Ongun, Mustafa Eyisoy
Dodatkowi: Hüseyin Göçek, Bülent Yıldırım
Techniczny: Süleyman Abay
Arbitrowie pochodzą z Turcji. Cuneyt Cakir sędziował w tym sezonie spotkanie Manchesteru United z Benfiką (2:2).

Bramki

1:0 Llorente

2:0 Marcos

2:1 Wayne Rooney

Przewiń na górę strony