Nie przegap
Strona główna / Naszym okiem / Zamknij drzwi za sobą

Zamknij drzwi za sobą

Może i na niekorzyść obrazu Ravela Morrisona działa w moim przypadku to, że nie widziałem go w akcji w rezerwach. Wartość piłkarską trudno ocenić na podstawie kilkudziesięciu minut spędzonych w co prawda seniorskiej piłce, ale kelnerskim pucharze i przeciw kelnerom. Zresztą, wtedy też nic wielkiego nie pokazał. Na zapleczu pierwszej drużyny ponoć sieje postrach – podobnie jak wśród napotkanych ludzi. To widać wystarcza, by mieć się za geniusza wartego wielkich pieniędzy.

Widać istnieją ludzie, którzy gotowi są może nie tyle ugryźć rękę, która niejeden raz wyciągała z tarapatów przede wszystkim pozaboiskowych, co ściągnąć z niej złoty zegarek. Z uwagi na minione sukcesy imć Ravela, całkiem możliwe jest zaistnienie powyższej metafory w postaci faktu dokonanego.

Ale do rzeczy. W d…ogłębnym poważaniu mam to, jak sporym potencjalnie talentem jest Morrison, tak jak on ma fakt ubierania koszulki najczcigodniejszego klubu na świecie. Gość nie zrobił nic, co usprawiedliwiałoby jakiekolwiek ostrzejsze sprzeczki odnośnie kontraktu zaoferowanego przez klub. Odrzucenie drugiej propozycji zarządu (o czym wiemy już oficjalnie) to przesada – stawiać twarde warunki można po osiągnięciu tego, co Groszek, moralne prawo szantażu miałby obecnie co najwyżej Giggs, chociaż to z kolei byłoby smutne, podczas gdy w przypadku Morrisona jest najzwyczajniej irytujące.

Only top I would wear for a mess about is Barca our united :D* – widać więzienny pasiak nie zalicza się do kategorii top. Chce iść? Niech idzie. O zainteresowaniu Barcelony na razie nie słyszałem, zresztą nie wiem, czy Ravel kiedykolwiek był w teatrze, więc miałby sporo do nadrobienia już na dzień dobry. Newcastle go chciało, ale myśmy tego nie chcieli. Mówi, a raczej pisze się o City – już jednego geniusza tam wysłaliśmy, wiele nam w końcowym rozrachunku nie zaszkodził, a syf z szatni The Citizens ciągnie się aż do Argentyny. Nie będzie źle.

Nikt nie jest większy od United. Szczególnie niewdzięczny gówniarz z rozbujałym ego.

Idź i zamknij drzwi za sobą.


*Pisownia oryginalna

Przewiń na górę strony